Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú létemre elég érzelmes...

Fiú létemre elég érzelmes vagyok és néha úgy érzem, hogy a legjobb barátommal is "sok" vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok, fiú, és elég érzelmes típus. Hogy úgy mondjam, kicsit nőies a lelkem. A legjobb barátommal az utóbbi időben nagyon sok időt töltöttem együtt és néha úgy érzem, hogy sok vagyok, olyan értelemben, hogy talán túlságosan nyomulok, vagy túlságosan érzelmes vagyok. Mi lehet ennek az oka? Probléma, hogy én ilyen érzelmes vagyok? Hogy kezelhetem a helyzetet?


Abból érzem, hogy talán zavarja ez, hogy néha nem annyira kommunikál, távolságtartó.

Én meg úgy tekintek rá, mint egy testvérre,amit ő általában viszonoz, csak van, mikor sok vagyok talán.


2019. júl. 11. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha érzelmes vagy az teljesen jó, nagy érték. ...de nem szabad összetéveszteni az érzelgősséggel. Az viszont irtó ciki tud lenni már ebben a korban.

Annyira, hogy másokat is kellemetlen helyzetbe lehet hozni vele. Mint pl. Te a barátodat. Szerintem beszélj vele erről. Nyugodtan kérdezd meg, hogy ő ezt hogyan látja, mi a véleménye róla. Ha tényleg a barátod, el fogja normálisan mondani

2019. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy zavarja ez. Mások elött kezeld haverként így nem lesz kínos helyzet. Ezt én is megtudtam beszélni a legjobb haverommal.
2019. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos és semmiképp nem kell ezen változtatni! Szerintem el kéne fogadnia, hogy ilyen vagy! Eddig is legjobb barátok voltatok és gondolom nem most lettél ilyen érzékeny :) Nem probléma ez, beszélgess vele erről
2019. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is érzelmes típus vagyok, csak lányban, szerintem nincs ezzel semmi gond. :)
2019. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma. Ő elfogad, azért barátkozik, mászkál veled;plusz ha ő is testvérként tekint rád, akkor az tök jó.
2019. júl. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!