Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti összejönnétek egy...

Lányok ti összejönnétek egy mozzgássérült de járni képes fiúval?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Én ugyan kapcsolatban élek, de ha ettől eltekintünk most, akkor természetesen igen! Ha nem ismertem volna meg a páromat, viszont találkoztam volna egy megnyerő külsejű, kedves és hasonló értékrendű fiúval, akkor nem számított volna.
2019. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Én fülig szerelmes vagyok egy fiúba. Most elgondolkodtam, mi lenne, ha mozgássérült lenne. Elég hamar arra jutottam, hogy nem számítana. Bármi baja, betegsége lenne, én akkor is imádnám, mindent megtennék érte, és a világ legszerencsésebb emberének érezném magam, hogy összejöhettem vele. Tudom, hogy ez baromi nyálasnak és túlzásnak hangzik, de én halálosan komolyan gondolom.
2019. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat😀
2019. júl. 11. 22:01
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha passzolna a személyiségünk és ugyan azokat az értékeket képviselnénk, persze. :)
2019. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Szívtelen leszek, de én nem.
2019. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
21%

Engem nem zavarna, az én érzéseimet biztosan nem befolyásolná☺️ Az viszont biztos, hogy sokak számára “kellemetlen” lehet egy ilyen kapcsolatban élni..sajnos a mai világ a külsőségekről szól és arról, hogy mindenki tökéletes legyen 😕

Szerintem viszont semmiképp nem kizáró ok egy ilyesfajta “probléma” 😉 Meg fogod találni a hozzád illőt! Sok sikert, kitartást😇

2019. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Én is gonosz leszek, valószínűleg nem. Belsőre hibátlannak kellene ahhoz lennie, nagyon meg kéne fognia, hogy megbékéljek ezzel. Szeretek aktív életet élni, jönni-menni, sportolni, túrázni.
2019. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Miért nem keresel egy mozgássérült, járni képes lányt?
2019. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi ez a sok lepontozás itt?
2019. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nálam ez nem lenne akadály. A családomban több mozgássérült is van, szóval őket is látva, ez nem befolyásol semmit. Mármint, egy mozgássérültnek is lehet teljes élete stb., szóval nem látom akadályát, hogy miért ne jönnék össze egy mozgássérültel. Nem ez a döntő dolog, hanem továbbra is leginkább a személyiség.
2019. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!