Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a legjobb barátom...

Mi lehet a legjobb barátom viselkedésének oka?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak és nekem van egy közös ismerősünk, akit én nagyon nem kedvelek, sőt... A barátom, amikor ketten vagyunk, szintén így érez, sőt kettesben el is mondta, hogy sajnálatos módon érdek húzza ahhoz az illetőhöz és a kapcsolatukat nem is nevezi barátságnak.

Mégis mikor hármasban vagyunk valahol, akkor én érzem magamat a kirekesztett "harmadik" félnek. Ilyenkor a legjobb barátom elérhetetlennek tűnik számomra, a másik illetővel pedig kommunikatív, poénkodnak.


Mi lehet ennek az oka?


20/F


2019. júl. 13. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell válogatni kit nevezel legjobb barátodnak
2019. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdek. Neki akar nyalni, csak túladja, túljátssza.

Vagy pedig neki is ezt mondja veled kapcsolatosan, hogy veled barátkozik érdekből.

De az is lehet, hogy mindkettőtökről ezt mondja a háta mögött, és mindkettőtöket csak kihasznál.

Ha pedig téged szeretne, azesetben szóval tényleg az, hogy kicsit túljátssza a szerepet; túlzásba viszi, eltúlozza a nyalizást. Meg amúgy lehet még az is , hogy ez az emberke nem kedvel téged, és akkor a barátod ezt tudja, és akkor még pluszban rádobva akar nyalizni a barátod ennek az embernek, hogy téged meg mellőz. Amúgy lehet, hogy csak véletlen mellőz ennyire, nem is tudatosul benne. Akkor meg beszéld meg vele kettesben, és figyeld a reakciókat. Hogy mennyire lesz őszinte veled kapcsolatosan.

2019. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!