Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Személyesen ismert ember...

Személyesen ismert ember Facebookos jelölését nem elfogadni bunkóság?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy cégnél nyelvórákat tartok felnőtteknek. Az órámra járó emberekkel jó, szinte baráti a kapcsolat, időnként közös baráti kör révén a munkán kívül is találkozunk néhányukkal.


Nem annyira nagy dolog, de érdekelne: ha valaki közülük bejelöl Facebookon ismerősnek, bunkóság, ha nem fogadom el és úgy teszek, mintha nem is láttam volna?



2019. júl. 16. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Középiskolai tanár vagyok, egy diákom jelölését sem fogadom el, sőt tanár kollégáimét sem.
2019. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez csak egy weboldal, ennyire ne legyél már rákattanva.
2019. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen valós probléma. Nálam is van ilyen, bár nem vagyok tanár. Mivel egész nap emberek között vagyok, így vannak, akik bejelolnek, de nem szoktamvisszaigazolni. Nagyon egyszerű a dolog. Mivel velük face to face talakozok, így ezt minek? Ha valamelyik ismerősöm távolabb él tőlem, akkor egyszerűbb a közösségi oldalon tartani a kapcsolatot, de ez sem alapszabály. Ott a telefon, az email vagy adott esetben a nyelvora..
2019. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy felnőtt-gyerek viszonylatban, iskolai tanárnál szerintem más. Itt ugye valamennyire a "munkakapcsolaton" túl is ismerjük egymást, meg csak pár év különbség van köztünk. Beleférhetne haverkodás, de hát nem tudom.
2019. júl. 16. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha összejártok, akkor miért nem fogadod el?

Azt megértem, ha sima diákokét nem, de ők így a haverjaid kb

2019. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt olyan, hogy gondolkoztam - elfogadjam-e? (Végül rábeszéltek, hogy nincs is abban semmi...)


Nem történt semmi különös dolog - mindössze annyi, hogy egy korábbi nagyon kemény konfliktus oldódott meg nagyon szépen. Ez pedig mindenkinek nagy élmény volt!


Ui: április 13. óta nincs különösebb jelentősége a dolognak... (akkor történt a jelölés.)

2019. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerencsére már alig facebookoznak, így mindegy.
2019. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öhm. Miért ne fogadnád el? Tényleg nem értem. Annyira jelentéktelen dolog.
2019. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!