Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem akar talalkozni?

Miert nem akar talalkozni?

Figyelt kérdés
Lassan 8 honapja beszelek a sraccal a neten mar telefonon is beszeltunk,tudom hova jar suliba tehat biztos vagyok benne hogy nem kamu. Teljesen ki tud kesziteni erzelmileg ha nem ir vissza orakig de utana egy szoval fel tud viditani ugy mint senki mas. Mar sokszor beszeltuk hogy talalkozunk, idopont is volt de mindig kozbejott NEKI valami. Mostanaban alig beszelunk es ez megorit☹️ Erdemes vele tovabb beszelnem?

2019. júl. 16. 22:10
 1/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem kérdezz rá, hogy szeretne e valamit, vagy szeretné e folytatni... Mert ezt így olvasva eléggé úgy tűnik, hogy csak a srác csak szórakozik veled. Én ezt így nem ajánlom folytatni, sok értelme nincsen... Csak saját magadat idegesíted vele, ha nem szeretné akkor túl kell rajta lépni a saját érdekedben, akármennyire is nehéz. :)
2019. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Szórakozikveled vagy kispadoztat.
2019. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tali95 ***** válasza:
Szia! ezt velem is eljátszotta nemrég valaki. hagyd a fenébe mert csak ártasz magadnak ha tényleg érdekelnéd találkozna veled. minnél hamarabb hagyod a fenébe annál hamarabb könnyebbül meg a lelked:) tapasztalatból mondom! hidd el van aki biztosan szivesen ismerkedne majd veled a jövöben és nem kell hónapokat várni rá.
2019. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudnam otthagyni :(
2019. júl. 16. 22:22
 5/9 tali95 ***** válasza:
csak akarás kérdése. hisz nem ismered személyesen.. a netes "szerelem" olyan mintha egy szellembe lennél szerelmes… csak a fejedben összerakott ideált imádod.. aminek lehet köze sincs a valós személyhez
2019. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ott hagyni?! Gondolkozz már az ég szerelmére, nemhogy össze sem jöttél vele, de még soha nem is láttad személyesen.
2019. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De hogyha ra is veszem magam hogy megprobaljam kizarni ot mit mondjak neki? valahogy megis el kene koszonnom vagy ilyesmi
2019. júl. 16. 22:43
 8/9 tali95 ***** válasza:
én nem magyarázkodnék minek a felesleges dráma:D simán hanyagold azt kész. legyél vagány. ha mégis megkérdezi akkor nyiltan mondd meg hogy nem szaladsz olyan szekér után ami nem vesz fel!:D
2019. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom😌
2019. júl. 16. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!