Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell interneten barátko...

Hogyan kell interneten barátkozni, úgy, hogy a másik fél ne lépjen le szó nélkül pár hét - pár nap után?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A megfelelő emberekkel kell barátkozni. Sajnos én is ezt tapasztalom. Megfigyeltem, hogy vannak bizonyos dolgok, tulajdonságok, amikre érzékenyek. Ha ezeket nem mondom el akkor nem hal el a beszélgetés, de az egyik ilyenre mindig rákérdeznek, ha magamtól nem közlöm, szóval így elég nehéz.
2019. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nem lehet beszabélyozni. Lehet valaki nem látja meg benned azt, amitől a szemében vonzóvá válhat a lényed. Az ilyen internetes barátságok legtöbbje felszínes így, ha valaki mélyíteni próbálná, a másik fél hátrál.


De élőben is benne van a pakliban, hogy vagy ő nem lesz szimpatikus Neked vagy fordítva, lát benned tulajdonságokat, amik miatt bitos nem szeretne szorosabb kapcsolatot.

2019. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy lelépnek. Elvégre mikor élőben barátkozol először megnézed magadnak a személyt,majd a beszélgetés során megnzéed,hogy kompatibilisek vagytok-e. Interneten általában a hosszabb beszélgetések során jön rá az ember,hogy szimpatikus vagy-e vagy sem,ezért utána döntenek. Ez egy ilyen játék sajnos.
2019. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közös érdeklődés,közös pont enélkül nem megy!!


Én akkor szoktam lelépni általában amikor kérdezek,de semmilyen érdemleges tartalmas válasz nem érkezik. Netán nem kérdez vissza. Ezek hamar lezárulnak. Ha az elején még ilyen unottan indul,sok jó nem sül ki.



Én általában érdeklődő vagyok :)


Érdekes mód ami direkt barátkozásnak indult sosem lett semmi. Két random embernél kevesebb az esély a közös pont megtalálás, mint mikor van egy adott közös pont ez lehet tánc,fotózás,box,rajz,kutya,macska,nyúl,mototozás stb stb lényegtelen micsoda, közös pont a fontos.


Itt gyakoriról lett több netes barátom,hogy kérdést tettem fel,vagy csak egy válaszom alapján rám írtak. Aztán az esetleges tanács adásból már kialakult egy beszélgetés amikor megismerjük a másikat. Van egy fiú netes barátom így akivel már 4 éve beszélek és csak 1x találkoztam vele. Lett egy lány vele egy éve beszélek, sose találkoztunk még.


Amúgy pár levél után le lehet szűrni sok mindent,illetve,hogy szimpatikus e a másik avagy sem.


Én a fiúval és a lánnyal is kb 2-3 hétig itt gyakorin beszéltem és utána váltottunk facebookra.



Szóval fontos a közös érdeklődés pont mindegy micsoda, akár ha a másik hasonló helyzetben van mint mi és tudunk együttérzést,megértést mutatni mivel átéltük mi is vagy éppen próbálunk tanácsot adni,ezekből is tök jó barátságok alakulhatnak ki.

2019. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!