Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan itt aki azért nem...

Van olyan itt aki azért nem barátkozik valakivel mert nem annyira gazdag mint ő, és zavarja ez?

Figyelt kérdés
Ellenpéldákat most nem kérnék. Csak akinél ez áll fenn mint a kérdésben.
2019. júl. 18. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem azért nem baratkoztam, mert zavart hanem azért, mert ők a Maldív szigetekre mentek nyaralni.

Hétvégén 3 napos horgászat a Balatonon stb.

Átlagember ezt nem fizeti ki, mert egyébként meg nem keresek rosszul.

2019. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én barátkoztam egy úgy mond pénzes apuci fiával, csak én hülye lusta voltam vele tartani a kapcsolatot vagy is nem voltam elég érett így sokszor nemet mondtam neki hogy most ez és az miatt nem érek rá, aztán abba maradt, ahogy látom az érdeklődési körünk ugyan az de hát ez van, bocsi az off miatt.
2019. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosítom a kérdést mert úgy látom nem jól fogalmaztam. Szóval aki gazdag, jómódú, az az ember nem akar barátkozni szegényebbel. A miért a kérdésem. Más a téma, a barátok, vagy miért.
2019. júl. 18. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Én fordìtott esettel találkoztam. Talán az volt a válasz erre, hogy a tehetősebb személy csak magával volt elfoglalva, a másik személy érzéseit abszolút figyelmen kìvül hagyta...
2019. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én az átlagosnál jómódúbbnak tartom magam, és zavar ha pl párkeresásnél a másik nem tud eljönni velem a kedvenc koncertemre, vagy ez neki nagy érvágást okoz. Amikor kocsival mennénk valahova jön a benzinre sincs pénz kérdés, meg ugy általában vannak nem drága, de pénzt kell kiadni rá jellegű hobbijaim (túrázás, sieles,) de baratsagokban ez volt a legutobbi ilyen eset: hideg van este, bent vagyunk a varosban, barátnőmnek nincs pénze rá, hogy fizetős (2k) helyre menjen ezért orakon keresztül sétáltunk és fagyoskodtunk. Még télen volt de maradandó élmény
2019. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az zavart, amikor kolcsonkert erre-arra amikor voltunk valahol, es utana soha tobbet nem lattam azt a penzt. De ugyanez vonatkozik targyakra is.
2019. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kicsit az átlagnál jobbmódubbnak tartom magam. A barátaim között vannak nálam gazdagabbak és kevésbé gazdagabbak. Nekem igazából ezzel nem nagyon volt soha problémám. Mindig ugy beszéltúnk meg programokat, hogy mindenkinek jó legyen anyagilag. Ha ez csak egy beszélgetős-sétálós délután volt, akkor is élveztük.

Engem egy esetben zavarna az anyagi különbség (ha a barát szegényebb nálam), ha látnám, hogy valójában van neki pénze, és olyanokra költ, ami nem létszükséglet. Van benne tapasztalatom. Erre arra nem tud eljönni, de épp most költött el 50.000-et... szóval érted.

Ha úgy nézem, hogy nálam gazdagabb. Ott az zavarna, ha felvágna a dolgaival, úgy hogy tudja, nem illik.

Szóval kérdésedre válaszolva, ha az előbbi példák fennállnak akkor az megnehezítené a barátságot...

2019. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!