Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom le akar huzni?

A legjobb baratom le akar huzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 10 eve baratkozunk.(o F,en N,ha ez lenyeges) Eddig tenyleg jo baratnak gondoltam. Ma talalkoztunk es polo rovidnadraghoz egy bor aktataskaval jott. Tudja,hogy kolyokkutyam van,aki a tomorfa butorokat rendszeresen beapritja a rendszeresen adott csontokon kivul. (A kutyak kulonosen szeretik a bort. ) Letette a fube ( kozterulet,park) a taskajat. Ott voltunk tobben is.

19.30-kor mentunk haza egyutt.

A kutyaink jatszottak idonkent elengedve,kotellel is. Az en cuccaim is a fuben voltak. (Egy nagy taskaban.)


21.00-kor hivott az aktataskas baratom,h hazaert es nem talalja a kulcsat. A kutyam feldontotte a taskajat (ez igaz) es biztos kiesett belole miatta. En menjek oda keresni. (Ma beteg voltam,pihennem kell. Hataridos munkam is van,azt is folytattam meg este,amikor kozolte a kulcselvesztest.

Mondtam neki,h ok,megyek keresni. 1 ora,mire otthonrol odaer,igy akkor hivtam,h menjunk egyutt. De o azt mondta,h egy baratja visszahozta kocsival,

Mondtam neki,h keresse ,max kesobb megyek. ( Szedultem,rosszul ereztem magam. ) Azt mondta,ha nem akarok,ne segitsek...

Aztan mondtam neki,addig keresek 24 h zarnyitokat.

Ujrahivott,h nincs meg a kulcsa es 25 ezer lesz a zarnyitas es nem tudja kifizetni. Mondtam neki,h bejutnak es kifizeti. Erre azt mondta,h nem ertem,h nem tudja kifizetni??

Cegvezeto egy ejjel nappali jol meno uzletben. Mult honapban tobbet dolgozott,tobb bevetele volt...


Elozo talkalkozas elott meg kihozott a parkba egy 80 ezer forintos elektromos gitart es tokban letette a kozeli fahoz.


Most gondolkoztunk rajta,h akkor is arra szamitott ,h a nagytestu szelenurdi kolyokkutyam majd szetharapja es kifizetteti velem??


A masik baratom,aki szinten ott volt a kulcsos esemenynel,szinten letette a taskajat a foldre: zipzarral bezart hatizsak volt. O nem hianyolt semmit.


Kinek mi a velemenye errol? Anyam es az elettarsam szerint is ez lehuzas es nem nekem kell kifizetni a zarnxitast stb. Szerintem se. Sot en arra gondolok a korulmenyek alapjan,h kitervelte elore:


Ugyynis anyam szingli es bekoltozne hozza( celozgatott ra,h szeretett a lakasa kornyeken lakni. ) Illetve nincs hol aludnia... En mar reg figyelmeztettem anyamat,h figyelje meg,h be akar hozza koltozni. Anyamnak nem jon be elettarsnak es nem akar odakoltoztetni senkit magahoz. ( Van egy agressziv nagyon durvan teruletet vedo agressziv kutyaja. Lehet,h megolne a sracot egy felreertett mozdulat miatt. Mar volt ra pelda,hogy engem is majdnem megtamadott ,mert puszit akartam adni anyamnak,amikor o fekudt az agyban. )


N/37

A kulcsos barat40/F)

Anyam 60/N

Masik barat 18 /F

Elettarsam 40/F



#szeretet #kihasználás #VIII. kerület #manipuláció #tipikus lehuzas #beetetes #lerantas
2019. júl. 23. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az igen. Szerintem fizesd neki ki, de mondd meg, hogy egy hónap múlva visszakéred. Készüljön fel rá, hogyha tényleg nincs pénze, ennyit tegyen félre.
2019. júl. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Furcsa az biztos, de miből gondolod hogy be akarna költözni anyádhoz?:D szerintem ezt már te költötted hozzá, de a leírtakból semmi nem utal erre.
2019. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem is volt nala kulcs. Ki nem fizetném. Aztan meg elfelejtene mondani hogy ja csak a kocsiban hagyta.
2019. júl. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérdd el a számlát, amit a zárnyitó adott. lehetőleg úgy, h ne legyen ideje utólag megíratni.
2019. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ekkora erőltetett kamut.
2019. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aznap kezeleseken volt a fizikoterapian. Tobbfelen. Ja,lehet,hogy ott vesztette el/elloptak. Tudja,milyen a kutya. Tuti direkt kitalalta ezt az egeszet. Azert erdekes,hogy mi kepesek voltunk a kulcsunkat biztonsagban tartani.



Mar tobbfele dolgot vetetett velem,amit nem fizetett ki. Ugyh ezt se fizette volna ki.

Van neki exe,aki anyagilag tamogatja rendszeresen.

Anyamra meg regota tapad.

2019. júl. 23. 09:09
 7/10 A kérdező kommentje:

1,5 ora utazasra lakik tolem ejjeli buszokkal megjarva. Se nekem se ennek a baratomnak nincs kocsija.

Felre soha nem tesz. Mindig elbulizza,stb. A fogat nem kepes megcsinaltatni,ami elol rohad a szajaban.

Soha nem adna vissza. Mar volt par kisebb osszegu dolog,amit vettem neki es nem fizette ki. Pedig oda is tettem hozza a blokkot.



Legutobb mondta,milyen sokat keresett a honapban,hogy sokat volt beosztva. (A ceg csak papiron tette meg cegvezetonek. Fizetesert dolgozik. Mashogy nem mehetne unnepnapokon dolgozni hivatalosan.) Most betegszabadsagon van egy honapja a derekaval.

2019. júl. 23. 09:25
 8/10 A kérdező kommentje:

10 percet kereste es ugy hivott fel,h fizessem ki a zarnyitot.

En is dolgozok a penzert. En ennyi penzert kerestem volna a helyebe akar 8 oran at is meg masnap is.

O betegszabin van meg a heten. Raer.

2019. júl. 23. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem fizetném ki, és az is tuti hogy megszakítanám vele a kapcsolatot.

Elég gyökérnek tűnik a leírtak alapján

2019. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

En nem fizetem ki. Anyam meg az elettarsam is mondta,h szerintuk is ez durva lehuzas es szerintem is. Ezzel az erovel en is kitalalhatnam,h eltunt a taskambol 100 ezer huf,(ami nem is volt ott)mert elloptak,mert nem figyelt ,amig elmentem pisilni.


Mostanaban nem is erek ra talalkozni senkivel,annyi munkam van hataridore.


Azert durva,hogy egy tiz eves baratsag ide torkollik. Annyira durva.



Nagyon kivancsi voltam a kommentekre. Irhattok meg velemenyt.

2019. júl. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!