Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy székelé...

Hogy érhetném el, hogy székelés közben ne feszélyezzen a tudat, hogy mások is vannak rajtam kívül a lakásban?

Figyelt kérdés
Viccesen hangzik, tudom, de full komoly kérdés.
2019. júl. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Kapcsolj be egy rádiót.
2019. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Mivel ők is szoktak kakálni gobdolj bele ez annyira természetes és létfontosságú dolog hogy nem lehet ebből baj. Befujsz kimosod a kagylot magad után kezet mosol. Tudod hogy rendben tartod a környezeted ahogy a lakásban élők is.

Ne feszéjezzen mert ez a dolog minden embernél szükséglet.

2019. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Lakj egyedül.
2019. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Huu bakker, nekem kiskoromban volt ez hogy napokig nem mertem elmenni. Akkor mentem kakalni amikor mindenki elment valahová vagy nem voltak a lakásban illetve ha zaj volt vagy valami. Nem tudom, engem is zavart hogy meghallják,oké hogy természetes de akkor is. Mai napig igyekszem halkan csinálni
2019. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Bimbozo kapcsolatokban tapasztalhato trukk a zene berakasa ha kicsi a lakas es “hallhato” lenne ez meg az...
2019. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem meg pont az ellenkezőjét kell csinálnod!

Sokk terápia, ki kell robbannod a komfortzónádból!


Szarj nyitott ajtó ellett, és ha mondjuk közben fingasz egy hangosat, kiabálj ki, hogy hallottátok, mekkorát fingtam?!

Sőt, még a bejárati ajtót is kinyithatod!


Vagy mondjuk jársz kelsz a városban, és egyszer csak mikor rádjön, akkor elhúzódsz valahova, ahol nem látnak mások, de azért nyilvános terület, és odaszarsz.


Ezt csinálod mondjuk 2 hétig, azzal annyira kitolod az ingerküszöbödet, hogy egy sima otthoni zárt ajtós szarás meg se fog kottyanni!

2019. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagyon feszélyezve érzed magad akkor max csináld azt, hogy mikor nyomod ki akkor lehúzod a wc-t.. az elfedi a kissebb hangokat
2019. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!