Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? (Diákmunka) FONTOS (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mekinél dolgoztam tavaly nyáron, megbeszéltem az egyik műszakvezetővel nyár végén hogy csak a következő nyáron jönnék, és a diákszövetkezetnek is elmondtam, azt mondták rendben van

Vissza is mentem most, és azt mondták hogy tavaly csak úgy eltüntem és nem szóltam, pedig a diákszövetkezet állítólag hívta a vezetőséget is vagy kiket, hogy inaktív leszek



2019. júl. 25. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálni.
2019. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Errol nincs papir? Tovabba tavaly egyertelmuen lezartad a dolgot, vagy csak szoltal es leleptel?
2019. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Igen ha inaktiv leszel kivesznek egy időre az adatbázisbol

Frissen iskolalátogatásit adj le a szövetkezetbe és mondd mikor tudnál menni

Mivl az aktiv tagok elönyt élveznek

7éve diákmelozok hidd el tudom miröl pampogok :)

A lényeg hogy kb ha ilyen helyzeted lesz két héttel elöre minden papirt frissits és adatot majd a munkát is előre kérdezd ki legközelebb

2019. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hivatkozz név szerint arra a műszakvezetőre, akivel lebeszélted. Ő ott dolgozik még egyébként?
2019. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Előre elmondtam hogy inaktív leszek igen

Nem tudom hogy ott-e dolgozik az a műszakvezető, a főnökasszonnyal beszéltem, és nem tudok így menni, meg ilyeneket mondott, nem értettem miért

2019. júl. 25. 19:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az inaktív diákokkal nem foglalkoznak

Legközelebb ha ujra dolgozni mész lét hét minimum ujra hogy megjegyezzenek. Mert akik frissen ráérnek suli mellett is ott dolgoztak elöre lelérik őket

Én is belsős vagyok már a munkámon diákként mert hat éve járok oda. És akk aktivan suli mellett is nyomta (én is) azokat előre kérik a szövinél.

Szal inkább nézz egy másikat mert ezt elhappolták. Sok lehetőség van még én is 3 szövinél vagyok és 2 helyen dolgozok fix 12 orás munkában

2019. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Agusztusban talán még eltudok menni dolgozni
2019. júl. 25. 19:33
 8/17 A kérdező kommentje:
???
2019. júl. 25. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:
persze
2019. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És csak a mekiben lehet dolgozni?

Ennyi után mégis ki emlékezne rád?

Keress másik diákmunkát.

2019. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!