Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az úgy elegendő lenne, ha...

Az úgy elegendő lenne, ha jelezném jövő hét elején a szomszédnak, hogy azon a héten szombaton fúrnánk 1 órát, és megkérdezném, melyik időpont felelne meg neki, amikor a legkevésbé gond?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Most a szomszedtol fugg hogy furod e a falat? Ne tedd hetkoznap 8 elott es 6 utan illetve hetvegen... ennyi a “szabaly”... mikor lenne neki megfelelo. Agyam eldobom miert te a szolgaja vagy?
2019. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már szerintem ilyen ultrakorrekt. Soha nem tapasztaltam ilyen gesztust szomszédtól, pozitívan meglepődnék.
2019. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szolgaság, merú udvariasság. Hidd el, megtérül.
2019. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első egy bunkó. Ma már majdnem minden családban van valaki, aki 3 vagy 4 műszakban dolgozik, én is egyeztetek ha zajosabb-hosszabb munkák vannak.
2019. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben (15-20 éve) ez még simán általános módszer volt, legalábbis felénk. Bár akkor azon a lakótelepen mindenki ismert mindenkit és éjszakára se feltétlen zártuk az ajtót, maximum a macskáink miatt.

Szerintem értékelni fogja a szomszéd. Ha meg nem, akkor oltári nagy tirpák.

Ne zavarjon, ha ezért valaki hülyének néz, ez igenis egy olyan dolog, aminek még mindig teljesen átlagosnak és mások által is bevett szokásnak kéne, hogy legyen.

Mindegy mit mondanak a mai önző, másra soha tekintettel nem levő idióták.

2019. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyeztetek majd vele. Úgy vagyok vele, hogy jobb, ha jó a kapcsolat a szomszédokkal, felesleges a bajt keresni.
2019. júl. 25. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korrekt megoldás.

KÉrdezd meg mikor nem lesznek otthon, aztán fúrj akkor.


Ja és egy tanács, ami szerintem még fontos.

Ne úgy csináld, mint a legtöbb balf/sz. Jelöld fel az összes lyukat, mérj ki mindent. Aztán ess neki. Gyorsan fúrd ki az össze lyukat, aztán letudva a zajongás. Attól nem lesz halkabb, ha félgázon járatod az ütvefúrót és 10 percenként kínlódsz ki egy lyukat.

2019. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!