Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy szervezi az életét,...

Ki hogy szervezi az életét, osutja be az idejét, illetve spórol vele?

Figyelt kérdés

Munka, tanulás, sport, család, barátok, barátnő, alvás, kötelességek, én-idő. Egyszerűen nem elég a 7x24 óra, valamit mindig ki kell szorítanom. Azelőtt eseménytelen volt az életem. Most szét kéne szakadnom, hogy minden téren helytálljak.

Ti hogy csináljátok?



2019. júl. 26. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit mindent félgőzzel kell csinálni (a magyar mentalitáshoz ez amúgyis passzol). Pl. a munkahelyemen is simán meg tudom szervezni a nyaralást, vagy munkaidőben gyorsan kiugrok a postára, telefonálok a szüleimmel stb. A munkaidőmbe próbálok ilyen dolgokat beletuszkolni, hogy ne délutánra maradjanak, amúgy is utálom a melót, elrabolja az életemet. Ha a munkaidőben ezeket megcsinálom délután több időm marad pihenni.
2019. júl. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Magyar mentalitás... Mert máshol nem emberek élnek...



Nekem munka, tanulás, 1 hét alatt 1 órányi sport (futás, nagy labda, súlyzók), néha család, néha barátok, hobbik jegelve, nyaralás nem lesz.


Ehhez képest még most kell eldöntenem, hogy bevállalom-e az egyetemet.


Amúgy napi 8,5-9 óra a munkahelyen rengeteg.

2019. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Idő nem létezik. Te vagy, meg ami a fejedben van. Kérdés miért rohansz, miért gondolod, hogy futnod kell és semmire nincs időd. Régen én is rohangáéltam, de sok értelme nincs és már nem teszem. Így viszont mindenre van időm.
2019. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
En ugy csinalom hogy nem egy nap alatt akarok 1000 fele dolgot csinalni... egyebkent gaz ha valami magyar mentalitas alatt azt erti amikor csak lebecol es minkahelyen a nyaralast szervezi. Nem magyar mentalitas moge kell bujni, hanem nyugodtan mondd ki magadrol hogy lusta vagy es hulye. Ha a munkahely ennyire unalmas es ez neked megfelel, kerdem en, minek elsz? :D ulni anlangyos vizben egy eleten at es a horvatorszagi apartmanokat nezegetni jesszusom...
2019. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Lusta vagyok és hülye.
2019. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem napi 12 órát visz el a főállásom utazással együtt

tehát 2-2 óra előtte, utána


reggel és délután utazás közben tervezek, játszok, alszok, olvasok, beszélgetek, dolgozok saját projekteken...


otthon munka, játék, beszélgetés, filmezés...


én úgy oldom meg, hogy éjfél és 2 között szoktam feküdni legtöbb esetben és 4:40-kor kelés és irány a munka

2019. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez óriási tipp az utolsótól, hogy aludj napi 3-4 órát!
2019. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

#7:

középiskola alatt volt 1 olyan évem amikor heti 1 napot nem is aludtam :D


nem lehet a 24 órából többet csinálni, max többet ébren lenni


annyi csalás van nálam, hogy én hiperaktív vagyok, jobban bírom ezt

2019. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igen, #2 válaszomban mit lehetett lepontozni...
2019. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Agócs prof mondta; a nap mindenkinek 24 órából áll. És akkor még ott vannak az éjszakák...

Viccet félretéve akárhogy erőlködöm is, nem tudom,, hogy a búbánatba osztottam be az időmet fiatalon, hogy mindenre jusson. Csajoztam ezerrel, vagont raktam, hogy meg tudjak élni az egyetem mellett, zenéltem, olvastam, írtam, és a tököm tudja, mit ki nem cpróbáltam még emellett.

2019. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!