Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 19-20 éves lány hol kell...

Egy 19-20 éves lány hol kell tartson az életben?

Figyelt kérdés
Inkább az anyagi része érdekel a dolognak. Látni akarom mennyire maradtam le a kortársaimtól.

2019. júl. 29. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem KELL!

Erösen függ attól, hogy hogyan tervezed a jövödet. Ha már 16 évesen elmentél doglozni, akkor illene valamennyi spórólt pénzedben lennie, ha érettségiztél, akkor vagy éppen kezdesz valahol dolgozni, ilyenkor értelemszerüen nincs még semmid, vagy elkezedtél valami egyetemet, akkor meg végképp "nem tartasz sehol" anyagilag, mert még csak alapozod a jövödet.

2019. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Ennyi idősen sokan még középiskolában tanulnak.
2019. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Ha csak az anyagiakat és a pénzt nézed, meg a versenyt, akkor egyszerű: amkor vagy topon, ha ennyi idősen akkora hátszeled van, mint a tróusi monszun. Egyébként még a legkiválóbb képességekkel is maximum az egyetem padjait koptatod, ami támogatás nélkül azt jelenti, hogy anyagilag sehol vagy alig tartasz.


Mellesleg, mennyire vagy környezettudatos? Mennyi fát ültetsz, mennyiszer mégy el tüntetni pl. a fakivágások ellen? Ugyanis itt kéne tartanod, ha 50 év múlva is élni akarsz, nem az üres anyagiaknál.

2019. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
ma 09:43-as: a környezet-tudatossághoz NEM tüntetni kell, hanem környezet-tudatosan élni!
2019. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a karriered elején állsz, vagy az egyetem padjait koptatod. Mindkét esetben az a "normális", ha nincs egy filléred se (hacsak nem otthonról).
2019. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!