Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, ha egy lány gazdag/teh...

Az baj, ha egy lány gazdag/tehetősebb párt akar?

Figyelt kérdés

Én például olyan férjet, barátot szeretnék, akinek van pénze, elvisz étterembe, színházba, elegánsabb helyekre. Akivel el tudok menni utazni, nem spórol mindenen, szép lakást akar, nem mindegy neki, hogy hol él, mit vesz fel, hogy néz ki.

Ez annyira lenézendő dolog?


2019. júl. 30. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem baj, én is mindig ilyet akartam. Bár szegény sráccal jöttem össze, végül együtt felépítettük magunknak a dolgokat. 27 évesen van új autóm, saját lakásom, évi 4-5x megyek nyaralni rövidebb-hosszabb időre, drága cuccokat veszek magamnak. De ez 8 évnyi lemondással járt, míg a csóróságból felküzdöttük magunkat, mindkettőnknek rengeteg energia és stressz volt.

A jó ebben, hogy mivel én is részt vettem a pénz megteremtésében, még ha ő is kereste a nagy részét, akkor sem osztja be helyettem, szívesen ad bármennyit és költhetek a megkérdezése nélkül. Ha én csak beleültem volna a jóba, valószínűleg nem lenne így. Úgyhogy nekem az a véleményem, hogy sokkal jobban jár az a nő (idősebbeket is elnézve), aki alá nem rakják oda, hanem ő maga is részt vesz a vagyonszerzésben, még ha csak a háttérből segít is.

Viszont azokkal vigyázz, mert sok olyan fiatal van, aki álgazdag, csak egy hazug gazdag képet mutat magáról. Több ismerősöm is van, aki sima 150-200 ezres fizetésből játssza a nagy gazdag szingli pasit, elit éttermekbe jár, amiket aztán osztogat a neten, drága ruhákat vesz, erőn felül vesz drága kocsit, közben meg nem tudom, hogy csinálják, de még lakást is fizetnek mellette, meg minden hétvégén szórakozni járnak, persze megint elit helyekre. Ez mind nem jön ki ebből a pénzből. És egyik sem jött gazdag családból, szóval ha segítik is őket a szülők, nem sokkal. De az ilyen férfi, ha egyszer családja lesz, akkor rájön, mi az a kis fizetése, amit elért. Mi havi 1,5 millióból nem élünk úgy, mint egy-két ilyen álgazdag, magamutogatós szigli ismerősünk, pedig mi sem vagyunk piskóták.

2019. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül akkor nem baj, ha neked is ugyanúgy van ezekre pénzed, legalábbis a saját értékrendem szerint. Én rosszul érezném magamat, ha más tartana el engem.
2019. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenézendő, de akkor neked is ott kell lenned kinézetben, és fejben is. Sportos test, baba arc, műveltség megvan?
2019. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj és te mit teszel bele?
2019. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Természetesen én is fogok dolgozni, pénzt keresni, saját lábamra állni. Nem azt szeretném, hogy eltartsanak, csak azt, hogy partner legyen. Hogy neki is legyenek igényei a fent leírtakra és ne nekem kelljen őt noszogatni, eltartani.

Illetve hogy ő azért már hozzá legyen szokva az ilyen dolgokhoz, ne csak miattam járjon ilyen helyekre.

2019. júl. 30. 23:28
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Dolgozz meg érte magad. Ez most olyan, ha én fiúként azt mondanám, hogy én nem akarok dolgozni, felszedek egy gazdag csajt (ami nem létezik, max ha a szülei pénzelik vagy örökölt a férjétől), tartson el, vigyen nyaralni, vegyen nekem házat meg kocsit. De nekem még dolgozni se kelljen, mert letörik a körmöcském.

Ezt a kérdést remélem te sem gondoltad komolyan. Ha mégis, akkor szívből kívánom, hogy ne találj magadnak párt, mert szegénynek csak a pénzébe leszel szerelmes. Milyen rothadt lehetsz belülről..

2019. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Cuki ahogy lenézed a nőket, de megnyugtatlak rengeteg nő van, aki sokkal többet keres nálad úgy, hogy nem tettek alá semmit.
2019. júl. 30. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:

" nem tudom, hogy csinálják, de még lakást is fizetnek mellette, meg minden hétvégén szórakozni járnak, persze megint elit helyekre"


Vagy úgy, hogy más forrásuk is van, pl. családi támogatás, vagy csak ezt a benyomást keltik benned.

Kocsi, lakás: azt lehet bérelni is, 1-2 napra. Attól még 25 vagy 250 napig tök máshogy él.:)

2019. júl. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Olyat keresel aki annyit keres mint te vagy aki többet?
2019. júl. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj (legalábbis a számodra), hogy sokkal több nò keres ilyen férfit, mint amennyi van. Szóval válogathatnak. Legyen szerencséd.
2019. júl. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!