Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tesz titeket boldoggá?

Mi tesz titeket boldoggá?

Figyelt kérdés

Meg szeretném változtatni az életemet. Nem akarok folyton otthon megkeseredetten szenvedni, stb. Gondoltam változtatok pár dolgon. Pl elkezdtem sportolni, célokat tűzök ki, pl nem beszélek csúnyán, több vizet fogyasztok, stb stb.

És ahogy ezeket az apró dolgokat próbálom abszolvalni, keresem a kérdésre a választ, hogy mi tesz engem boldoggá úgy igazán. És nem tudom. Nem találtam rá választ. Mi az aminek igazán örülnék vagy boldoggá tenne. (nyilván, ha szerelembe esnék vagy gyerekeim lennének, azok boldoggá tennének de szerintem elsődleges sorban az embernek egyedül is fontos, hogy megtalálja a boldogságát.) ti tudjátok számotokra mi az? Ha igen, hogy jöttetek rá? Először azt hittem a munkám az számomra, de korántsem vagyok vele kapcsolatban olyan szenvedelyes, csak érdekesnek talalom/kedvelem



2019. júl. 31. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Engem az olvasás.
2019. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Semmi :(
2019. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
67%
a barátaimmal töltött idő
2019. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Mi tesz boldoggá: humor, de főleg a zene. Jó zenék hatására gyorsan jó kedvem lesz, elfelejtem a többi bajom és csak a pillanatnyi boldogságra tudok koncetrálni. Evés, de nem azért eszek, hogy boldog legyek.

Mi tenne boldoggá? Szerelem és ehhez kapcsolódó vágyaim megvalosítása, barátokkal tölött közös idő (nincsenek barátaim). Boldoggá tenne, ha könnyebben menne az ismerkedés, ha megtalálnám a foglalkozásomat, hogy végre szakítsak a minimálbéres munkámmal és ki tudjak kicsit törni, elköltözni otthonról. Megtalálni azokat az ételeket, amitől jól lakok, de nem hízok el, mert most ezt történik. Kínomban eszek, mert éhes vagyok, de tudom, hogy hízlal, mást viszont nem tudok kitalálni.

Mi tesz boldogtalanná? Hogy nem az vagyok, aki lenni akarok, de nem tudok változni. A fentiek minden átlagos embernek évekkel korábban megvannak, mint nekem. Egyetlen nagy kívánságom van, ami nagyon boldoggá tenne: átlagos akarok lenni!

2019. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Legyél hasznos. Alapból az ember nem boldogságra lett teremtve. A boldogság csak jutalom, ha a feladatod elvégzed.
2019. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, sok értelme lehet robotnak lenni:D
2019. júl. 31. 00:46
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerelmeskedés.
2019. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Egyedül a kerékpározás.
2019. júl. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok hogy erre rá jöttél,nem olyan sok ember ébred erre rá,sok sikert szeretnék kívánni, valósítsd meg őket,egyetértek veled ha szerelembe esnék nyilván akkor még boldogabb lennék én is,sokan nem tudják vagy nem is akarják mi az ami őket boldoggá teszi,mindenkinek más okoz örömet,szerintem erre mindenkinek saját magának kell hogy rá jöjjön,nekem például az okoz örömet ha segíthetek másoknak, örömet okozhatok másoknak, ki léphetek a komfortzónámból,utazhatom és új dolgokat fedezhetek fel ez miatt lehet hogy egy ideig el megyek sofőrnek,kicsit fel fedezzem a világot, új emberekkel ismerkedhessek meg, lássam azt azért hogy máshol sem szuper annyira az élet,na meg persze muszáj meg alapozni a jövőmet is.

21F

2019. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
a pizza a netezés, játékok, sorozatok, sportsikerek, megfelelő bélműködés
2019. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!