Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyire határozza meg...

Nektek mennyire határozza meg ez hogy hogyan viszonyultok az adott emberhez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy nézegetitek valakinek az instagram profilját, akit nem imsertek személyesen. Látjátok hogy nincs túl sok követője, se likeja. Ti akkor hogy viszonyultok az emberhez? Ugyan úgy mint ha valakinek nagyon sok a követője és likeja? Vagy hogyan?


Emelett az is érdekelne hogy akkor hogy viszonyultok hozzá ha nincs sok képe kint, vagy egy sem, és fordítva is, tehát ha nagyos sok képe van kint?



2019. júl. 31. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekel, régen rossz lenne, ha ez határozná meg vagy befolyásolná bármilyen mértékben, hogy hogyan viszonyulok valakihez. Biztosan van sok felszínes ember, de én nem ilyen vagyok.
2019. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy viszonyulnék egy tök idegen emberhez? sehogy...teljesen függetlenül attól, hány lájkja meg követője van.
2019. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A likeszám, követőszám egyáltalán nem érdekel. Max ránézek, és ennyi. Abszolút semmi rossz érzést nem kelt bennem. A rengeteg kép viszont zavar, nem szimpatizálok az olyan emberekkel.
2019. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"...nézegetitek valakinek az instagram profilját, akit nem imsertek személyesen"


Miért nézegetném idegenek profilját és miért viszonyulnék bárhogy is hozzá? Elmúltam már 15 éves.

2019. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem meghatározó. Semmit nem számít.
2019. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!