Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártam több pszichológusnál...

Jártam több pszichológusnál is, de nem tudnak segíteni a gátlásaim legyőzésében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mondták? :)
2019. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban te tudsz, a pszichológus ebben csak segíteni tud, ha te együttműködsz vele. Ha nem működsz együtt, akkor ő se tud semmit csinálni.
2019. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem tudom, hány alkalmat voltál egy-egy pszichológusnál, de egy-két alkalomtól ne várj csodát... ez egy hosszú távú folyamat. El kell köteleződni a terápia iránt, ki kell, hogy alakuljon a bizalmi kapcsolat a pszichológussal és utána kezd el működni a dolog.
2019. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a gátlásod?
2019. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ők csak kérdeznek, ezt 2-en kell megoldani. Te és a pszichológus ehhez te is kellesz!
2019. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó de hiába csak meghallgat
2019. aug. 1. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hiába írsz privátokat, ezt már korábban is megtetted, ontva a kifogásokat. És már réges-régen elmagyaráztam, hogy ez úgy működik, hogy eljársz RENDSZERESEN és egy IDŐ UTÁN egyszer csak elkezd javulni.

De te most voltál egyszer és kijelented, hogy nem segít.

Most már így sokadik privát üzeneted után tényleg azt gondolom, hogy valóban nem fog, mindig is kifogásokat fogsz gyártani. De ez nem a pszichológus hibája...

2019. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen félreérted a pszichológust.

Nem ő fogja megoldani a problémáidat. Azt neked kell!!!


A pszichológus csak rávezet dolgokra, tanácsot ad. Tehát egy segítség a te saját egyéni munkádban!


És ezt a munkát nem csak pszichológussal kell segíteni. Érdemes könyveket olvasni! Rengeteg önfejlesztő kommunikációs önismereti könyv van. Találd meg a hozzádillőt! 😊


És a legfontosabb az, hogy TAPASZTALJ!!

folyamatosan egyre kijjebb és kijjebb kell mozdulnod a komfortzónádból! Nem kell, hogy elbárásaid legyenek magaddal szemben, csak gyűjts tapasztalatot, told kijjebb a határaidat!

2019. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!