Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják már tizenévesek...

Miért mondják már tizenévesek esetében is azt, hogy egy kapcsolatban alap a szexualitás?

Figyelt kérdés

11-12 évesek is járnak már egymással, de még az óvodások is, most akkor nekik is szexelniük kéne vagy mi? Ez most egy mostani kérdésről jutott eszembe.


Ha rossz a kategória, akkor bocsi.



2019. aug. 3. 09:16
1 2
 1/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Felnőtteknél sem alap. Van, akik egyáltalán nem kívánják az ilyesmit, és ez mindenkinek a magánügye a párjával, nem pedig olyasmi, amit mások döntenek el. Egy párkapcsolatban egymás tisztelete viszont ténylegesen alap (lenne), mégis a párok felére nem jellemző.

A szexualitás abszolút olyan dolog, hogy nem minden ember vágyik rá, és ha közösen meg tudnak erről egyezni, akkor minden ok, függetlenül attól, hogy a közös megegyezés szerint lesz-e vagy nem szexualitás a kapcsolatban..

2019. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Senki nem írta, hogy az óvodások tizenévesek te észlény, nem tudom hol olvastál ilyet. Azt azért írtam, mert már egy óvodás is lehet szerelmes, ahogy egy 11-12 éves is meg egy 14 éves is és minden korosztályban mást jelent a szerelem meg a párkapcsolat. Persze vannak, akik már 12-14 évesen aktív nemi életet élnek, mert játszák a felnőttet, de ettől függetlenül még NEM ALAP! Majd ő eldönti, hogy szeretne-e szexelni vagy sem.
2019. aug. 3. 09:28
 3/15 A kérdező kommentje:

#7 Ezt ne csak nekem mondd kérlek, hanem annak is, akinek meg alap. Ő is mit foglalkozik más életével? Ahogy írtam is, majd a 12-14 éves eldönti, hogy akar-e szexelni vagy sem. Nekünk ebbe semmi beleszólásunk nincs, max. a szüleinek.


Egyébként #2-es neked teljesen igazat adok. Felnőttek esetében sem alap. Ők is majd eldöntik ketten és nem más.

2019. aug. 3. 09:53
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Aki nem akar szexelni annak nem való párkapcsolat. Szerinted egy 12 éves mióta szexel? A legtöbb undorodik a szextől mert éretlen. Vannak olyanok akik szexelnek de ez azt jelenti hogy ők már érettek szexuálisan.
2019. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#9 Na ja, mert pont az a 12 éves érett, aki szexel. Szerintem ez pont fordítva van, de mindegy.


És szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy 12 éves párkapcsolatban van, ha tudja a határokat. Ami mondjuk manapság elég ritka.

2019. aug. 3. 10:09
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudod elfogadni hogy a világ már nem olyan mint régen. Érthető. Törődj bele.
2019. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#11 Ennek se tudom mi köze van most ehhez.
2019. aug. 3. 10:18
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Mi köze? Akkor miért kérdezed meg? Ezek szerint zavar. A szexualitás az élet része,nem csak kapcsolatban. Hiszen a fajfenntartáshoz szükséges eszköz. Fontos. Ennyi. Azt hogy te ezen most problémázol,a világ nem fog a kedvedért megváltozni.
2019. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#13 Mit miért kérdeztem? Mi zavar engem? Komolyan nem értem néha mit miért írsz.


Ehhez most semmi köze annak, hogy felgyorsult a világ.

2019. aug. 3. 10:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a kettes válaszolóval értek egyet.
2019. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!