Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keressek munkát? Mit csináljak...

Keressek munkát? Mit csináljak? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nincs munkám, az emberektől teljesen elszigetelődtem, szorongok emberek közt, nem érzem jól magam. Ezalatt a 2 év alatt leginkább itthon voltam a 4 fal közt, na meg próbálkoztam, beadtam a jelentkezésem helyekre betanított munkákra, meg targonca vezetői munkára, de nem kaptam sehonnan sem visszajelzést. Odáig jutottam hogy feladtam a munka keresést, vagyis szüneteltettem, nem volt kedvem vele foglalkozni. Megpályáztam egy okjs képzést ami szeptembertől indul, 2 éves, tehát olyan munka lenne az ideális ami részmunkaidőben van, 4-6 órás, hogy tudjam az okjt vinni mellette. Nézegettem milyen munkák vannak 4 órában, egy csomó takarítói állást hirdetnek, felmerült hogy mi lenne ha takarítónak mennék, ahhoz nem kell komolyabb szaktudás, mondjuk még nincs tapasztalatom ebben a szakmában, vajon így is felvesznek? Bizonytalan vagyok nemtudom mihez kezdjek jól érzem magam itthon de ugyanakkor azt is érzem hogy dolgoznom kéne, jó lenne ha lenne pénzem. Jelentkezzek takarítói állásra? Ja és nincs érettségim.
2019. aug. 3. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Talàn el kéne menni inkàbb vagyonörnek. Van munka vele es nem szakadsz meg. Am felnottkent mar nem kene beulnod tobb eves suliba dolgozni kene. Ezert mondom vagyonori.
2019. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.-nél a pont!


Őrként, egy nyugis telephelyen, egész nap TV-zel, és fizud is lesz.

2019. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt csináltam, vagyonőrként dolgoztam egy ruházati üzletbe, de lett egy pszichés betegségem ami miatt ott kellett hagynom, meg lássuk be sok volt az a napi 11-12 órázás, mentálisan felborultam
2019. aug. 3. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Csinálnám én szívesen az őrködést, csak jó lenne ha kevesebb óraszámba lenne munka, de olyannal még nem igazán találkoztam
2019. aug. 3. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos van, a szembe szomszédom híres ember, amikor nincs itthon, egy őr itt áll egész nap a háza elött és fiygeli, hogy nem törnek-e be a feleségéhez, na jó valójában a locsolófejeket lopták el egyszer tőle. Kb. 20 őrrel találkoztam már, cserélődnek, de mindegyiknek van laptopja, és nézi egész nap a filmeket, este meg alszanak
2019. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon? Targoncavezető? Nem kap munkát? 2019-ben?


Neeee.... ezt ne meséld be nekem! Normál munkarendben 200, műszakosban 300. Nettó fizetés!


Persze érettségi nélkül nehezebb. Valószínűleg költöznöd kell! KELL!

2019. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, pedig mindenhová tapasztalt targoncást keresnek, így elképzelhető, hogy gyakorlat nélkül nagyon kevés az esély....


A takarítás nem nehéz részmunkaidőben, csak hát nem sok értelme van, de ha akarod, próbáld ki....

2019. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!