Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alkoholista vagyok?

Alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

Egyedül élek. Sokat dolgozom, ami elég stresszes is. Hétvégén, így ha nincs más dolgom, akkor este(péntek vagy szombat) meg szoktam inni egy fél üveg bort. Közben filmet nézek/meccset... majd alszom.

Ez már alkoholizmus? Nincs így mindig hétvégén, de ha ráérek akkor vágyom rá. Egyszerűen jól esik kicsit lazítani....



2019. aug. 3. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Akkor lennel alkoholista ha egy napot nem bírnál ki úgy, hogy ne igyad le magad a sárga földig és ez már kihatna az életed minden részére.
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy alkoholista. Az nagyon nem itt kezdődik :)
2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden hétvégén megiszol fél üveg bort... Ez Magyarországon nem hogy alkoholizmus, hanem inkább már az antialkoholizmust súrolja.
2019. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Full kamu kérdés!


Mégha egy 40 kg-os nő lennél, akkor se lennél alkoholista!

Számolj vagy olvass már utánna.


A napi " megengedett" alkohol mennyiség amit le tud bontani a máj, 40 ml.

A fél uveg bor : 3,5dlx10-12%= 35-42ml

2019. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, te csak koca-alkoholista vagy, az igazi piások minden nap megisznak többször ennyit.
2019. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!