Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek a...

Férfiak! Mi a véleményetek a nők elleni erőszakról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvasok erről a témáról, azonban a vélemények túlnyomó többsége nőktől származik. Nyilván egy egészséges ember azt írja, elítélendő, de kíváncsi lennék akár bővebben kifejtett véleményre is.

2019. aug. 4. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy gondolom, hogy erőszakot csak az ellen alkalmazzunk, aki maga is erőszakot alkalmaz, és máshogy nem lehet leállítani.
2019. aug. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Fizikai erőszak minden formáját elítélem mindenki ellen ami nem önvédelem.

A verbális erőszakkal ott a baj, hogy mindenki máshol húzza meg a határt. És legtöbbször utólagos és szubjektíven kerül eldöntésre hogy mit szabad és mit nem. Így verbális erőszakkal szemben nem tudok egy komment terjedelmében véleményt alkotni.

2019. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
elítélem az emberek elleni erőszakot
2019. aug. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Annyi rosszat kaptam életemben a nőktől, hogy csak közönyt érzek. Ha előttem történne akkor persze segítenék, de ha hírekben hallom, akkor semmit nem érzek.
2019. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként az esetek egy jelentős részében a nők saját maguk választják az eeőszakot. Itt persze nem arról van szó amikor megerőszakol egy nőt egy idegen az utcán, hanem amikor az illetővel a párja/exe erőszakos. Az ilyet pláne nem tudom sajnálni, kb. 20 másodperc meg két mondat után ki lehet szűrni az agresszív állatokat, de ha az illető jóképű akkor ez a nőket nem érdekli. Akkor egyék is meg amit főztek.
2019. aug. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek vele egyet, azzal viszont igen, hogy egyre több nő tanul önvédelmet, így meg tudja védeni magát.
2019. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
De van olyan nő aki igényli, szereti ha ütik szex közben, most akkor arról mi a vélemény? Én nem bántok senkit.
2019. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Én azért hiányolom azt,hogy a férfiak elleni erőszakról nem sok szó esik.Érdekes,erről a nők nem nagyon beszélnek(egyes férfiak pedig nem is mernek,mert félnek,hogy nem nekik hinnének)pedig igenis létezik,még ha ritkább is.Engem ütött már meg többször egy alapban agresszív nő,olyan,akit ismerek,ok tudom,hogy nem százas,de egyszer már elegem lett belőle,és elütöttem a feje előtt(szándékosan nem találtam el)aztán csak pislogott.

Ha egy ilyen nő kifog egy agresszív idegbeteg állatot,aki ténylegesen megüti és ezt mondjuk többen látják is,akkor a médiában megint a nők elleni erőszak a téma.Pedig nem ütötte volna meg,ha nem provokálja.

És akkor még nem beszéltem olyan dolgokról,amikor a nő megfenyeget egy férfit,hogy megvereti több másik férfival,csak mert volt egy heves vitájuk,és mondjuk csúnyán beszélt vele a férfi mérgében.

Szóval van egy ilyen része is az egésznek.

Egyéb tekintetben természetesen a nők elleni erőszak egy szomorú dolog,eleve az,hogy egy nagy valószínűséggel gyengébb személyt bántalmaznak ok nélkül(nem önvédelemből)

2019. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!