Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Ti hogyan reagálnátok, ha hajnal 1-kor meglátnátok az utcán egy férfit sétálni női ruhában?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó. 25 éves férfi vagyok és nagyon szeretek női ruhában lenni. Tudom, hogy a társadalom által ez mennyire nem elfogadott dolog, továbbra is szeretném titokban tartani (főleg azért is, mert szégyellem), de néha igénylem, hogy a szabadban legyek - és hogy minimalizáljam annak esélyét, hogy másokat kényelmetlen helyzetbe hozzak, ezt általában éjszakára szoktam tenni, amikor már a legtöbb ember alszik.


És akkor miért kell nekem mutogatni egy csomó ember előtt, miért nem tartom meg ezt a hülyeségemet a négy fal között? Azért, mert teljesen más élmény a szabadban, mint bent a lakásban. Nem beszélve arról, hogy szeretnék megtanulni magassarkúban járni, és bár odabent viszonylag jól megy, a betonon és a lépcsőn teljesen más.


Sajnos nekem nagyon nagy félelmem, hogyha valaki így meglátna, megalázna, akár meg is verne, így csak félelemben tudom ezt a szabadságot megélni. És eddig sikerült elkerülnöm, hogy bárki is meglásson, nagyon kíváncsi lennék arra, hogy ti hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetben. Nem akarok senkit sem megbotránkoztatni, kellemetlen helyzetbe hozni, próbálok igényesen felöltözni, már amennyire az ízlésem annak mondható.


Szóval, ti mit reagálnátok?


2019. aug. 4. 02:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetten nézném,azon kívül semmit.
2019. aug. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Első felmerülő kérdés, hogy te egy sima férfi vagy, akinek mindössze szexuális fétise a női ruhákkal való "játszadozás", vagy pszichológiailag nő vagy (transz, queer...), aki már nagyon szenved attól a képtelenségtől, hogy férfiként kell léteznie?


Az én reakcióm LMBT témában érintettként lényegtelen, mert nyilván nem én fogok ítélkezni. Erre majd válaszoljon az utca átlagembere...

2019. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sima férfi vagyok, nem akarok nő lenni, egyszerűen csak jól érzem magam bennük - bár oké, aláírom, érdeklődöm a lányos dolgok iránt. És ez nem is kapcsolódik a szexualitáshoz sem... legalábbis nem olyan nagyon. Lehet, hogy biszexuális vagyok, de a heteroszexuális oldalamat erősebbnek érzem, szóval tartós kapcsolatot csak lánnyal tudnék elképzelni.
2019. aug. 4. 02:22
 4/18 anonim ***** válasza:

Én lesz arnám. Blahán szoktak lenni hasonló arcok éjjel-nappal néha.


Engem hidegen hagy teljesen. De tudod te is hogy sokan csak a kifogásra várnak miért kössenek bele csoportosan a másikba. Az a gondolat hogy lehet meg is vernének nem alaptalan. Kivéve talán ha annyira jól öltözöl csajnak hogy méterekről nem lehet észrevenni hogy amúgy nem az vagy.

2019. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

En is meglepodnek, de nem szolnek/mondanek semmit.

De vigyazz, mert en kinezem hogy ezert megvernek :( Ovatosan!

2019. aug. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Nem nagyon foglalkoznék vele, mert ha így érzed jól magad akkor azzal nincsen baj.

Meg én is szinte állandóan férfi pólókban, meg hasonlókban szoktam lenni lány létemre. Szóval én miért ítélkeznék.

Szerintem ne szégyelld ezt, mert nem kell. Ez csak öltözködés, és mindenki azt visel amit szeret, jól érzi benne magát, meg jól áll neki... Ezzel azt akarom mondani, hogy ha neked ez így jó akkor, nyugodtan csináld azokat amiket szeretsz, mert azzal leszel önmagad. L

2019. aug. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Megtàrgyalnàm a szomszedokkal. Itt mindig mennek az infok az utcai eletröl mindog lat vki vmit. Öngyilkossagok, baleset, autotolvajok,stb

Mindent ejszaka

2019. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"Sima férfi vagyok" Ezt írtad Kedves Kérdező. Hát nem, nagyon nem.

De a kérdésre is válaszolva. Én hajnali 1-kor alszok. De ha véletlenül mégse, és meglátnálak, akkor max meglepődnék, de mennék tovább. Láttam én már sok furcsaságot, meg súlyos mentális betegeket szabadon kódorogni.

2019. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
en azert elegge meglepodnek. kb az elmebajosok kategoriaba sorolnalak magamban. de csinalni nem csinalnek semmit, nem az en dolgom a te boldogsagod. az lehet viszont, h ha egy nagyobb fiu tarsasaggal talalkozol akkor ok beledkotnenek (de ok szinte mindenkibe reszegen).
2019. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ott helyben szemtől szemben nem csinálnék semmit, semmi közöm hozzá, ha neked így jó

elég betegesnek gondolnám és jókat poénkodnék utána a kollégákkal és haverokkal, hogy mit láttam, meg transzi vicceket mesélnénk és beszélnénk milyen beteg emberek léteznek a világban

2019. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!