Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy csak B terv...

Jól sejtem, hogy csak B terv vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel 2-3 hetet beszélgettünk neten, az időpont is megvolt, mikor találkozunk élőben először. Az elején kedves volt, tök sokat írt, jól elbeszélgettünk. Aztán elkezdett furcsán viselkedni, beszélt egy másik lánnyal is, aki elvileg egy olyan rokona volt, akiről nem is hallott, hogy létezik. Így arrébb tolta a találkozót, hogy most nincs elég pénze (nem is laktunk messze egymástól), nem tud lejönni. A lány viszont megvolt, hogy melyik hétvégén fog lemenni hozzá. Pont akkor, mikor mi találkoztunk volna. Aztán ritkábban válaszolt. Végül abbamaradt a beszélgetés, úgy éreztem, hogy már nem szívesen beszélget velem.

Eltelt fél év kb, és most újra megkeresett. Hogy sajnálja, hogy eltűnt, paraszt volt, csak történtek rossz dolgok. És nem beszélnék-e vele megint.

Csak nekem tűnik úgy, hogy már az elején is semmibe vett, és én voltam a szamár? A rossz dolgok csak kamuk, nem jött össze más, ezért visszatért?

Nem tudom mit csináljak. Szerettem vele beszélgetni, de már túlléptem rajta, és most ezzel felkavart mindent.

Tudnátok tanácsot adni? Vagy ti hogy látjátok? Én komplikálom túl?:(



2019. aug. 4. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Megvan a válaszod is a kérdésben. TÚLLÉPÉS. ha túlléptél volna rajta, akkor nem írtad volna ki a kérdést.

Amit leírtál, abból az szűrődik le hogy nem érdekelted, keresett addig mást, aztán eszébe jutottál és visszament hozzád. Mennyire tartod önmagad? mennyire tiszteled önmagad?

2019. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
Jól sejted.
2019. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:

Velem csaj csinált hasonlót.

39F

2019. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól sejted. Ne menj bele újra.
2019. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!