Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki talàlkozott vele élőben...

Aki talàlkozott vele élőben elmeséli, hogy milyen volt?

Figyelt kérdés

Lewis Hamiltonnal ki talàlkozott màr?

Milyen élőben?



2019. aug. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Alacsony, fekete.
2019. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért démonizálják az autóversenyzőket, ugyanolyan emberek mint mi.
2019. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

nagyon kedves, közvetlen, mosolygós. és tényleg alacsony😃 aláírta a sapkám mosolyogva, aztán megkérdeztem, hogy csinálunk-e egy képet, amire mosolyogva bólintott, odahajolt hozzám és mosolyogva nézett a telefonomba. a fan zone-ban volt az aláírás, a kordonok legvégén álltam. minden pilóta elöl kezdte el az aláírást, de Lewis odajött a legvégéhez és ott kezdte😃

örömmel irkálta alá a papírokat/sapkákat, képet is csinált mindenkivel. és az hogy mindig jó kedve van a rajongóival tök nagy dolog nálam, mert voltak olyanok akik elég furák voltak. pl. Bottas a sor közepén elindult a kocsihoz, nagyon sokan meg a sarkon abbahagyták.

akik végig jöttek: Hamilton, Vettel (ő is jó fej volt), Leclerc (ő kicsit fura volt, és már a keze is alig mozgott a sok aláírától, mert ő a teljes nevét írta), Ricciardo (végig nagy vigyor volt az arcán, természetesen😁), Verstappen (ő is hátul kezdte az aláírást, semmi érdekes, érzelemmentes arc kb😂 de ő is aláírt mindenkinek, nem csak néha néha valakinek.), Hülkenberg (ő is mosolygott, kedves volt nagyon).

èletem egyik legjobb élménye volt!😃

2020. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BJatek válasza:

Úristen de jó lehetett!

Ímádom Lewist!!!!!!!

2021. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!