Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért akar egy 29...

Szerintetek miért akar egy 29 éves férfi egy 12 éves kislányról képet kérni?

Figyelt kérdés
Pfú, nagyon régen ki tettem ide egy kérdést, már pontosan nem is emlékszem mi volt a kérdésem és már le is lett törölve valamiért. Mindegy, nem is ez a lényeg. Most vissza néztem az üzeneteket és találtam egy olyan üzenetet, hogy tudok-e egy képet küldeni, és oda is írta mellé az illető a korát. Oké, utána vissza kerestem, hogy mit írtam neki vissza és csak onnan tudom, hogy 12 évesről akart képet kérni, mert abban kérdeztem meg tőle, hogy mi a f@xxért kell neki egy 12 évesről kép.

2019. aug. 4. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert egy beteg állat!
2019. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ilyen nem gondol abba bele, hogy akár jelenthetném is az oldalnak? Bár igaz, hogy nem egy 5 évesről volt szó, de akkor is.
2019. aug. 4. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 évesről kér az is ugyanolyan beteg mintha 5 évestől kérné. Pedo állat.
2019. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En mar nem lepodok itt meg semmin. 12 eves lany kerdez valamit az egeszseggel kapcsolatban, es leirja, hogy ennyi meg ennyi kilo, a fazon meg rogton irja, hogy hu, nagyon jo alakod lehet. Meg az atlatszo “kene kep, hogy tudjak valaszolni” is k. gaz.
2019. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno volt egy kérdés, amit egy elvileg 14 éves lány írt ki, női egészség rovatba, azt hiszem mellel kapcsolatos.

Már az első válaszoló egy elég beteg "ajánlattal" állt elő, hogy mit és hogyan tenne vele. Aztán még ő volt felháborodva, amikor elküldtem a fenébe és jelentettem.

De láttam már olyat is, hogy a szoptatás témakörben ólálkodott egy beteg f-sz, nem bírta felfogni, miért tartják gáznak, hogy szexualizálja a szoptatást.

Sajnos itt elég sok fétises, perverz ember is van, akik megpróbálják másokra erőltetni a dolgaikat.

2019. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én hálistennek csak 1 ilyen emberrel találkoztam, aki ugye ez az ember. De amúgy időközben eszembe jutott, hogy a húgomról tettem fel a kérdést és ez így most mégjobban felb@@@z.
2019. aug. 5. 01:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre izgul a beteg állatja. Sajnos vannak ilyen emberek, nem kell neki válaszolni, hanem jelented az oldal üzemeltetőjének, hogy ez és ez a felhasználó kislányokról kér képet, ők pedig megteszik a szükséges lépéseket.
2019. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokszor valaki random CTRL+C CTRL+V üzeneteket küld mindenkink, akit ér.


Sokszor van olyan, hogy írok egy kommentet, a végére odaírom hogy 20/L


Erre kapom a privátot: "Hány éves vagy?"


...nagyon remélem, hogy itt is ez történt, és nem egy pedomaci küldött neked levelet.


Utóbbi esetben írj egy levelet a Gyakorikérdéseknek (oldal alján van e-mail cím) képernyőfotóval együtt, hátha aktív a drága...

2019. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!