Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » WISHRŐL rendeltem. Több mint...

WISHRŐL rendeltem. Több mint 1 hónapja várom, folyton azt látom húzzák a szállítási időt, Júni 1-el rendeltem és most Aug. Van. Miért?

Figyelt kérdés

Az ügyfél szolgálat nem válaszol a kérdésemre,elvileg töröltem már a rendelést ami nem igaz,a kiírt terméket pedig úgy jelentení meg ,hogy már kézbesítve lett ,amit persze még nem kaptam meg ,se választ se a pénzem.


Ilyenkor mit lehet tenni ?


2019. aug. 5. 07:30
 1/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, de kiderült hogy a posta nem szállította ki, csak egy bizonyos idő után 😉
2019. aug. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem, a várható szállítási időt aug 22 és okt 3 köze tették. Az az 1 hónap mióta vársz, loszar sem.
2019. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Csak a pénz kellet nekik. A vevőnek (neked) meg mindegy hogy mennyit vár.

Így vannak vele.

2019. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Wishröl rendeltem 1sportcipöt,fel ev utan a talpa kilyukadt,vagyis szar minösegüeket àrulnak

Nalam is kesett a csomag 1honapot

2019. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy 2 hónapot kellett várnom valamire. Jön az, csa baromi lassan.
2019. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem elsőbbségi/sürgősségivel szállítanak és pluszba még nincs is bebiztosítva semmivel sem a cucc. Az is előfordulhat, hogy várhatod ítéletnapig, sose fog megjönni, mert menet közben eltűnik valahol félúton. Sajnos jártam már így, bár én az eBay-el.
2019. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is már régóta fel van adva...(szeptember végéig van még idő)

De ugye ez akár 4 hónapot is igénybe vehet szívem. Magyarország kb semmi Kínához képest :)

2019. szept. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!