Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek...

Miért ilyenek az emberek velem ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Már sokszor előfordult, hogy ha egyedül, tehát szüleim, tesóim, barátaim nélkül megyek valahova akkor bunkók velem az emberek. Volt hogy háziorvoshoz mentem egyedül, ugyanoda ahova azelőtt Anyukámmal, és a doktornő nagyon bunkón beszélt velem, teljesen lenéző volt, persze mikor Anyukám velem van akkor nem ilyen, hanem kedves és barátságos. És amikor egyedül megyek mondjuk boltba és egy gyorsan közlekedő autós majdnem elüt és még ő szól be nekem, amikor én szabályosan közlekedtem, ő meg sietett valahova, gondolom nem szólt volna be ha szüleimmel vagyok. És amikor egyszer mentem iskolába a járdán, az egyik ház ajtajából pakolt valamit egy fickó a kocsijába és én pont ott mentem el a járdán és az mondta hogy: de jó hogy neked is erre kell jönnöd. Ilyenkor azt se tudom néha hogy nekem mondják vagy kinek. Nem tudom miért jó ez. Jólvan hogy ideges volt gondolom, de én nem tettem semmit és nekem az ilyenek rosszul esnek. És az a furcsa hogy mindig csak akkor történik ilyen ha egyedül vagyok. Az emberek miért viselkednek így egy 17 éves lánnyal ha nincsenek ott vele a szülei vagy a barátai? Mert még gyerek, ugyan mit tehet, akkor szóljunk be neki mert most úgyis ideges vagyok, vagy mi? Lehet én reagálom túl ezt az egészet, de nekem minden ilyen alkalom rosszul esik. Miért mások ha egyedül vagyok?
2019. aug. 5. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy önbizalomhiányos/félénk vagy? Mert ez általában látszik valakin, és a bunkók szívesen bele is kötnek abba akin látják, hogy nem valami határozott személy. Régen velem is ez volt, amikor mással mentem valahova akkor nem feszengtem mert volt velem valaki, viszont ha egyedül mentem akkor engem is megtaláltak az ilyenek, mivel eléggé szorongtam és ezt megérezték. Legyél határozottabb és ne foglalkozz a bunkókkal.
2019. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!