Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai lányok miért ennyire...

A mai lányok miért ennyire érdektelenek?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magamat unalmas embernek, sőt, rendszeresen sportolok, van pár hobbim, amit szeretek csinálni. Mégis azt vettem észre, hogy ismerkedésnél alig érdeklődnek, kérdeznek valamit... Pedig én nagyon kíváncsi, érdeklődő tudok lenni. Csak így aztán túl egyoldalú lesz a dolog, úgyhogy hagyom is a fenébe.


F



2019. aug. 5. 23:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Énszerintem mindenki fáradt, meg bele van fásulva a dolgokba. Illetve, nem mindenki, de legalábbis sokan.
2019. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Szép általánosítás.

Szerencsémre olyan közegbe járok, ahol mind a lányoknak, mind a fiúknak sokrétű érdeklődési köre van, ahogyan nekem is.

De az is lehet, hogy azért nem kérdeznek, mert nem érdekeld őket.


18/L

2019. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%

*Meg pl ha túl érzelmesek lennének, az nem lenne kifizetődő, sebezhetőek lennének. Ezért inkább nem kötődnek senkinez, nem is nahyon egnednek közel magukhoz senkit, ők se akarnak szerelmesek lenni, mert akkor pl esetlegesen nehéz lenne egy elszakadás; tehát így ezért inkább nem akarják ezt átélni, megélni, csak legyen ott mellettük valaki.

-Szerintem.

2019. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
64%

A társadalom hatása. Teljes igazad van, én is hasonlókkal találkozok. Ami leköti őket az csakis a social media nemrendeltetésszerű használata (pl. a mellettünk lévő embernek küldözgetünk smileykat, ahelyett hogy beszélnénk.)

A legtöbben sajnos ilyenek.

2019. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Általánosítasz, rossz körökben mozogsz.
2019. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Járom a nagyvilágot ez változó,vannak igazságok amiket itt írnak,egyébként nem csak ilyen lányok vannak, ki kell mozdulni a komfortzónádból és biztos vagyok benne hogy fogsz olyannal is találkozni akik nem ilyenek.
2019. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Elárulok egy titkot .... Az ismerkedésnél nem információ átadásra alpuló kommunikációt kell folytatni, azaz nem azt megbeszélni, hogy mi a kedvenc zenéd, könyved meg a szabadidős tevékenységed.


Ez unalmas.


Ilyen érdeklődő kérdések maximum akkor jönnek elő ha már egyátalán nem tudod tovább vinni a beszélgetést és hírtelen kell valamit, de akkor sem direkt kérdésekkel mint pl.: "Milyen hobbid van?", hanem belevezeted egy történeten keresztűl a beszélgetésbe.


Valószínűleg azért nem érdeklődnek, mert nem kötöd le a figyelmüket. Unalmas ha intejú szerűen faggatod a másik felet.


Meg mindenki elfoglatl és valószínűleg nem csak te írsz a másiknak. Így csak akkor válaszol vagy tartja fent a beszélgetést ha érdekessé teszed számára, ami nem attól lesz, hogy elmondod már 3x elolvastad a Harry Potter és a bölcsek kövét.


"Nem mondanám magamat unalmas embernek, sőt, rendszeresen sportolok, van pár hobbim, amit szeretek csinálni."


Kb minden unalmas ember így írja le magát. Amúgy a hobbijaid és hogy szeretsz sportolni nem befolyátolja, hogy mennyire untatod a másikat egy beszélgetésben. Minek írtad le?

2019. aug. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem kérdeznek, merz saját magukon kívül semmi nem érdekli őket.
2019. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Csak arról érdeklődöm, aki valóban érdekel.

De én már nem vagyok mai lány. :)

2019. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Sportolsz, van hobbid. És? Én is, nekem is, mégsem ezekről beszélek. Aki csak infokat ad ki magáról, az unalmas. A gondolataid érdekelnének, nem a hobbid.
2019. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!