Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy engem kicsi koromban műtöttek, és a fél háta csupa heg..

Na már most én nagyon szégyellem. Kellemetlenül érzem magamat hogy mások pedig tök hibátlanok.

És az van hogy strandra is aligha járok. Nem merek bikinit sem venni. Mindig csak egybe részesbe megyek. Nem tudok önmagam lenni. Pedig a bikinik tetszenek. Ti mit tennétek? Érdekelne titeket hogy heges a hátatok? Hogy éreznétek magatokat?


20/L



2019. aug. 7. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan az alakod, hogy szexi vagy a bikiniben, akkor hidd el, hogy a hátadon a heg fog legkevesebbet számítani!

Érhetett baleset, vagy bármi, ami mindenkivel előfordulhat.

Egyébként is az emberek a "képes feledet" nézik, a hátaddal ki foglalkozik?

2019. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy heg a hasamon, elég nagy és nem túl szépen lett megcsinálva, de ez sosem zavart, lényeg hogy túléltem. A hátamon is vagy egy de az kicsi és nem nagyon látszik. Én mindig is egyberészesben voltam, eleinte emiatt, mert nem akartam hogy lássák és kérdezgessék hogy mi történt, aztán már azért hordtam olyan fürdőruhát mert megtetszett. Én azt mondom ne érdekeljen ki mit gondol rólad. Menj abban amiben akarsz és ne foglalkozz senkivel. Ez nem egy olyan dolog amit szégyellni kell, nem a te hibád és aki ezért elítélne vagy másképp nézne rád az egy paraszt. Nem kell megfelelned senkinek, és aki szeret az ígyis úgyis szeret.
2019. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de olyan rossz érzés hogyha bámulnak. Meg kellemetlenül érzem magamat :( olyan rossz. Sosem bírtam elfogadni magamat. Talán nem is fogom tudni.
2019. aug. 7. 20:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. fel sem tűnne. Mármint észrevenném, nyilván, de annyira nem érdekelne... :D


23/F

2019. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Honnan tudod te elölről, hogy valaki hátulról a hátadat bámulja?

Egyébként hadd bámulja, attól még másnap is felkel a Nap.

Annyi ronda, gusztustalan ember van a strandokon, hogy a te hátadat észre sem fogja venni senki.

2019. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó valóban nem látom hogy bámulja, de bennem van a tudat. Hogy tuti! Bár ha volt kapcsolatom, sosem érdekelt senkit. De hogy lehet az hogy engem mégis zavar?? Mármint magamon. Ha másnak van ilyen engem sem érdekel amúgy.
2019. aug. 7. 22:20
 7/14 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nem kell kellemetlenül érezned magad, lehet hogy nem a hátad miatt néznek meg hanem mert jól nézel ki. Eleinte én is így voltam, teljesen átérzem. És tőlem tesin is mikor öltöztünk kérdezgették hogy mi történt és már elegem volt mindig elmondani. Szerintem el kéne fogadnod és ezzel együtt kell élni, ez van. Emiatt nem vagy sem kevesebb, sem csúnyább. Ezt kellene elhinned és minden ebből adódó problémád megszűnne.
2019. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mekkora a heg és hány db? Csak próbálom elképzelni, hogy milyen lehet. nagyon feltűnő? Pl bőröd barna, a heged pedig fehér
2019. aug. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6

"Ha másnak van ilyen engem sem érdekel amúgy."

Na látod!

A többiek is így vannak vele.

2019. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát kb a fél hátam hegből áll. Egy teljes egészében heg. És igen nyilván kifehéredett, és ugye a bőröm nem sima.
2019. aug. 8. 10:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!