Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pankrátorok miért olyan...

A pankrátorok miért olyan nagyok és erősek?

Figyelt kérdés

Pár napja néztem bele egy pankrátor mecsben, és nagyon érdekel a téma hogy hogyan lehetnek olyan nagyok és erősek, Sokan azt mondják hogy ien genetikát örököltek de nem hiszem persze van ien is de szerintem nem nagyon. Sok ember azt mondja hogy szteroidokat használnak meg növekedési hormont amiben szerintem van igazuk. Szóval mi az igazság?


Valaki itt használt olyanokat?


Egyébként nagyon jártas vagyok a szteroid-témában és tudom hogy nagyon veszélyesek.


2019. aug. 8. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
És a sprinterek miért olyan szikárok
2019. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem erősek.Meg van játszva.Egy 60 kilós kínai súlyemelő nagyobb súlyokat tud megmozgatni,mint ezek a pankrátorok.
2019. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem erősek áhh hol ld Mark henry , JOhn Cena rock stb

lehet az ütéseket megjátsszák , de a dobásokhoz kell erő

2019. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mark henry is hàny kg? John cena felveszi a vállára vagy ha nem veszi is fel akkor fel ugrik henry es john cena ugy dobja le a földre.


És ha meg játszott akkor miért edzenek a pankrátorok minden nap,?miért esnek át dopping teszteken?


De szeretem nézni ha meg játszott ha nem,.


egyébként bocsi nem akarok bunkó lenni de a kérdésre nem lehetne válaszolni?

2019. aug. 8. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
sokat eddzenek ennyi a titok , mit vársz erre a kérdésre. jóa genetikájuk talán valami szteroidot is nyomnak ennyi.
2019. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész életük a kemény edzèsről és a doppingszerekről szól. Ennyi a titok.

Legtöbbjük már gyerekkènt elkezdett edzeni, és már 14 éves koruk előtt tudták, hogy mik akarnak lenni, ezért elkötelezetten csinálták és csinálják mai napig az egészet, és tesznek azért, hogy jól nézzenek ki és erősek legyenek.

Nagyon nagy pankràciófan voltam, CM Punk nagy szerelmem is volt. :D

/L

2019. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!