Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hívjam fel a munkáltatót?

Hívjam fel a munkáltatót?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam, félek az emberektől, szocfóbiám van, kerülöm az emberekkel való kontaktot, már 2 éve nincs munkám, itthon vagyok, jól érzem magam itthon, de ugyanakkor meg tudom hogy jó is lenne kimozdulni ebből az állapotból, meg pénzt keresni. Most hogy nézegettem a munkákat neten, találtam egyet ami ideálisnak tünhet, csak sajna egy telefonszám van kint, én meg jobban szeretem ha e-mailen keresztül lehetne lebonyolítani a jelentkezést. Nem akarok telefonon idegen emberrel beszélgetni, ott annyi infót mondanak hogy a felét se tudom megjegyezni, szóval nemtudom hogy merjem e felhívni a számot, meg nemtudom hogy tényleg akarom e ezt az egészet, hogy dolgozni, emberek közé menni, nincs akkora motivációm, én jól érzem magam itthon, idegen helyen meg feszélyezve érzem magam. Mit tegyek?
2019. aug. 9. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből élsz? Miből van pénzed?

Ha meg sok mindent mondanak telefonon, legyen előtted egy papír és jegyzetelj.

2019. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be lehet àllitani az okostelefont hogy rögzitse a hivàst. Bàrmikor vissza lehet hallgatni.
2019. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mkvenner ***** válasza:
A telefon másik végén is emberek vannak, nem fognak megölni, hívd fel, és ha nem tetszik amit elmond, megköszönöd és ennyi. Tudom hogy nehéznek hangzik, de ne gondolkodj rajta, csak hívd fel, pár percen kívül mást nem veszthetsz.
2019. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!