Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]

#lány #anya #plasztika #ajakfeltöltés #botox #anya-lánya #mellmagyobbítás #fenéknagyobbítás
2019. aug. 10. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a felszínessége miatt azt az anyát.
2019. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én inkább a lányát sajnálom.
2019. aug. 10. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Mit gondolok? Azt hogy a mai lányok műtét nélkül is magamutogató szétsminkelt gusztustalan instás ribik, és már itt tartunk hogy a saját anyja csinál belőlük kvát.. Nem csoda hogy 18 évesen egy normális visszahúzódó lányt se találok, mindegyik már kezd ilyen lenne, szerintem gusztustalan, és a külsejével az ilyen max azt éri el hogy több lakás több ágyát próbálhatja ki egy másik csávóval, közbe egy depressziós meg visszahúzódó lány aki fel tud öltözni normálisan máris többet ér, mint az összes ilyen szutyok egybe véve. Egyéb kérdés?

18F

2019. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban van igazság hogy a szebb lányokkal mindenki mindenhol rendesebb stb.. Sajnos, bármennyire is h..k.

Ilyen lett a világ vagy ilyenek az emberek.

2019. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, hát utolsó én rohadtul nem lennék egy ilyennel kedves. Egy visszafogott visszahúzódó lánnyal biztos aranyos kedves lennék, de ilyen kis pcsamutogató senkiháziakkal biztos hogy nem váltanék többet mint egy mondat, az is max ha megkérdezi merre van xy bolt :D Bár a hülye shoppingolós drága boltjaik felé úgy sem járok soha so.. :)
2019. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30 évesen úgy fog kinézni az arca, mint egy széttaposott csizmatalp.
2019. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kargor válasza:

Elég szomorú, mai viágban már elfogadott sok minden, nem minden a kinézet, ha sík hülye vagy nem sokat érsz el.

4-essel teljesen egyetértek, a 6.-os válasszal nem teljesen (tudom, hogy ugyan az)

2019. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!