Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célod az életben? Mi az...

Mi a célod az életben? Mi az amit el szeretnél érni?

Figyelt kérdés
Mi van a bakancslistádon?

2019. aug. 10. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hátrahagyni a nyomorult társadalmat, és szabadon, nyugodtan élni végre.
2019. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most írhatnám azt, hogy karriert és családot szeretnék alapítani, mert ez az elvárás, de valahogy én sosem erre vágytam. Egyszerűen csak szabad akarok lenni mindenféle kötöttség nélkül, és ennyi. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek céljaim, mert vannak, rengeteg minden érdekel, de én most egyedül arra vágyok, hogy mindenki hagyjon engem békén. Nem akarok egy rabszolga lenni a sok közül, akinek az élete csak a munkából áll, semmi másból. Most is olyan szívesen kiülnék az égbolt alá, és énekelgetnék a virágoknak, egyszerűen csak lennék. Élnék. Ennyit várok el az élettől.
2019. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Találni egy lányt a hülye formámnak, aki nem olyan mint a legtöbb (98%), hűséges, nem trendi, visszahúzódó visszafogott, nyerni a lottón, (alap megélhetés miatt, nem azért hogy vegyek valami luxus villát meg sportkocsikat stb) és KB ennyi.. De egyenlőre az s biztos hogy megélem a jövő évet, nem hogy ezt a 2 tökéletes dolgot... És neked kérdező? Gondolom neked több célod mint szeretetet kapni ':D
2019. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Nincs bakancslistám.

Csak a végére szeretnék érni. Gyorsan.

2019. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Erős akarok lenni
2019. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi a célom?Miután nincs lehetőségem a társadalmon kívül élni,nincs lehetőségem,hogy ne egy mókuskerékben rohadjak meg,mint a többi rabszolga,így egyértelműen a halál,minél előbb jön annál jobb
2019. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívem szerint csak élném az életem mindenféle kötöttség, elvárás nélkül. De sajnos ez nem így működik. Igazából nem nagyon vannak céljaim. Nyilván valamiből szeretnék majd megélni, egyszer külön költözni és persze egy társat, akivel boldog lehetnék, bár az utóbbi beteljesülésére elég kevés esélyt látok. 18/L
2019. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
3-as vagyok utolsó ezt nagyon adom, a pár keresés tényleg nehézkes ebbe a fos világba, te is 18 vagy, gondolom a neten is látod mi megy a korunkbeliekkel.. Gusztustalan.
2019. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1, Az, hogy végre tartalmas, felnőttesebb életet éljek; 2, Szeretném végre kamatoztatni a tanultakat, amire sokat költöttem; 3, Az előző+egy barátnő.
2019. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit szerettem volna elérni az az elégedettség. Elértem. A végtelenségig fenn tudom tartani. Nincsen magasabb elvárásom. A cél meg a sírom, mint mindenkinek... addig viszont még van egy kis idő. Elfoglalom magam. Épp ami jól esik 🙂 nem kell sokat belegondolni.
2019. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!