Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged nem zavar mikor a...

Téged nem zavar mikor a Lidlben a pénztárosok headseten egymással beszélgetnek és azt sem tudod, hogy most vajon hozzád szólt-e?

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nem trécselnek, hanem dolgoznak, szerveznek.
2019. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Hu nagyon idegesít. Főleg amikor a barátnőm kasszájához állok be és mondja mondja, közbe azt hiszem hogy nekem, de nem hanem a barátnőjével beszélget. Aztán amikor nekem mond valamit akkor nem figyelek oda mert azt hiszem hogy valamelyik kollégájával beszélget.

Amikor én dolgoztam ott, akkor ez a rendszer még nem volt bevezetve.

2019. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen értelmes, felnőtt emberként nem zavar. Mi zavarna benne? Azért ha valaki összehozott egy érettségit, illik levágnia egy adott helyzetben, hogy neki szólnak vagy sem. Valószínűleg a "hozz egy másikat a raktárból" szintű szövegek nem neked szólnak, de a "kártyával fizet?" neked.
2019. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
52%
Nagyon zavaró és szerintem illetlen dolog is, nagy ökör volt, aki ezt kitalálta. Egy vevő teljesen jogosan várja el, hogy miközben kiszolgálják ne mással beszélgessenek.
2019. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem zavar, mert nem csak rám, a vevőre figyel, hanem még egy csomó más infóra. Ugyanezért zavar, ha valaki a telefonján csetel, miközben velem is beszélget, ilyenkor mindig befejezem a beszélgetést.
2019. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem. Ált. fontos, munkával kapcsolatos dolgokról beszélnek... azt a fél percet kibírom. Amúgy messze a Lidl-ös pénztárosok a legkedvesebbek és a leggyorsabbak itt a környéken.
2019. aug. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert nem olyan hangnemben beszélnek hozzá, mint a headset-es beszéd, tehát meg lehet különböztetni.
2019. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor kicsit bosszantó, amikor nyomok valami poénosnak szánt smalltalkot, aztán elintézi annyival, hogy "ahaa, akkor a másik polcon lesz".
2019. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, akár a munkáról beszélnek, akár pletykálnak. Van elég agysejtem ahhoz, hogy ki tudjam válogatni a nekem címzett mondatokat a beszédükből.
2019. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem nem zavar, szükség van rá a munkájukhoz.
2019. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!