Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depressziós/magányos Gamer...

Depressziós/magányos Gamer csoport?

Figyelt kérdés

Hali, tudtok ilyen csoportot, ha nem, hol lehetne ilyen embereket keresni, akik neten töltik az idejüket?

Egyedül kezd unalmas lenni :)



2019. aug. 11. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát itt is akad egy pár ilyen személy.
2019. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen csak ha úgy írtam volna ki törölnék a kérdést :) meg hát itt csak azt kapom hogy a formámat kerülni kell, ilyen szemét emberekkel meg mit kezdjek..
2019. aug. 11. 19:17
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy itt normális társaságot találsz, csak azt, hogy depiseket, magányosakat, meg neten lógókat.


Egyébként egy normálisabb online game.

Nekem az FRPG-k világa jött be anno, és akkor volt társaság is, akikkel néha összeültünk asztalizni, vagy bulizni.

2019. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sose voltam bulizni és nem is akarok, inkább egy kis társaságot, és nagyon egy hozzám illő lányt szeretnék, csak nehéz nekem..
2019. aug. 11. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:

A buli alatt azt (is) értem, hogy összeültünk páran beszélgetni és kisebb mennyiségben iszogatni. Láttam szerelmeket szövődni is, nem egyen közülük a mai napig együtt vannak.

Persze voltak házibulik meg éves találkozók is, amikor azért nagyobb parti volt, de sose ilyen táncteres drogtanyákon, hanem kisebb, kulturált kricsmikben, ahol a rock és a jó ital van.

De persze nálad is kibújt a szög a zsákból. Megint csak a nők meg a párkapcsolat. Mintha azon kívül nem lenne élet...

2019. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Olyan "buli" talán nekem is bele férne, bár én strandon is max 10 éves koromba voltam :) Az meg talán zavar téged hogy valaki barátnőt is akar? Nem fog tetszeni, de az én életem értelme az lenne akit szeretek :)
2019. aug. 11. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:

Neked nem fog tetszeni az outcome. Más embertől függővé tenni a saját hangulatod elég ostoba dolog, bár elég sokan csinálják. És elég sokan bánatosak is emiatt.

Viszont engem totál hidegen hagy.

Csak adtam egy tippet és mondtam egy kis tapasztalatot. Mindenki úgy veri tönkre magát, ahogy szeretné. :)

2019. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát,van aki megvan egyedül is, barátokkal, van aki függeni akar valakitől aki igazán szereti, kinek mi. Bár egyenlőre beérném azzal ha egyáltalán találnék 1 normális embert akivel legalább 2 értelmes mondatot lehet váltani.. A közösség téma amit mondtál nekem vagy messze van vagy nem is lesz, igazából nem vagyok közösségi arc, megszoktam ha 1nép több emberrel vagyok, én max egy árnyék vagyok akit senki sem vesz észre ha beszélek se. Korombeliekkel meg azt se tudom hány éve beszéltem. Egyébként értelem szerűen nem valami kipakolt nagymellű gamer lányt keresek, isten ments :'D
2019. aug. 11. 20:25
 9/16 A kérdező kommentje:

Tegyétek meg ha rám írtok akkor nem valami alap szar szöveggel, p*csöm legalább köszönni tudjatok már.. Nem bunkókat keresek hanem valakit akivel meglehet az első közös téma a gamer cucc, akivel el tudnánk lenni és talán több is lenne :)

Danke.

2019. aug. 22. 14:52
 10/16 anonim válasza:

Ha lolozol akkor csatlakozhatsz hozzánk.

Nekem sincsenek barátaim a való életben max 1-2.xd

De lolon van jó pár és a 2éves alone playek után már sokszor van full teamem akivel szeretek is játszani.

2019. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!