Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fényképezhetett? Azóta...

Miért fényképezhetett? Azóta nem merek kimenni a lakásból.

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja történt,megyek az utcán és egy sapkás néni a telefonját felém tartotta,amikor rá néztem akkor jobban előfordult. Mintha észrevette volna. Lehet hogy videót is készített rólam. Ki tudja.
2019. aug. 12. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár hónapja bent vagy a lakásban? Ki viszi neked a kaját? Munkahelyen ezt mennyire tolerálják? Család mit szól ehhez? 😀
2019. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért fényképezett volna? Nem vagy te celeb.

Talán az utcát fényképezte és pont útban voltál.

Ha meg videózott, akkor nem téged vett fel, hanem mindeni mást is, aki az utcán volt.

Kicsit túlgondoltad.

Ha meg egyértelműen fényképezett, akkor oda kell menni és szólni, hogy törölje.

2019. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Én meg hangfelvételt készítettem három emberről is az utcán. Tudták, de nem tiltakoztak, sőt örültek is neki, hogy valakinek ennyire tetszik amit csinálnak. Csak hozzáállás kérdése. Inkább örülj neki, hogy valakinek tetszett az amit csináltál és megörökítette magának.
2019. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!