Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akar tenni semmit...

Miért nem akar tenni semmit sok ember a felmelegedés ellen? Nem látják mekkora baj van?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Én teszek. Azért, hogy még nagyobb baj legyen. Hé, ez a sok magamfajta emberiség gyűlölőnek tök jó lehetőség ám. Végre tehetünk azért, hogy kipusztuljon ez a gennyes faj! Nekem tetszik! ^^
2019. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de téged nem zavar hogy te is, a családod is, a gyerekeid (ha vannak, vagy ha lesznek) is és sok jó ember akik még megakarják élni az időskort is, ők mind benne vannak ebben a kiírtásban? :/
2019. aug. 12. 09:41
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Egyáltalán nem. A családomnak még örülnék is, mert egy jó ember nincs közte. Én szuicid vagyok, gyereket nem akarok, a jó emberek meg meg kihalóban vannak amúgy is. Mire eljutunk a kihalásig, nem is lesznek igazán. Összességében nézve pedig pont lefosom, milyen az egyén. A faj viszont csapnivaló. Nem érdemli meg a túlélést. Az érzelmi zsarolás meg hatástalan rám. ;) Abban nőttem fel.
2019. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te például mit teszel ellene? Csak érdekelne.
2019. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"kiírtás". Te mégis miről beszélsz?
2019. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha most leraknank az osszes szemelyautot a foldon, akkor is hosszu evtizedek alatt lenne hatasa. Nagyon trendi ez a muanyagmentesseg is, de ha most nullara csokkentenenk a gyartott muanyagot, akkor is qrva sok ido kellene hogy megtisztitsak a foldet es lebomoljon az eddigi szemet.
2019. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem sok választás van,vagy változtatunk vagy mindannyian megdöglünk.
2019. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Na ja. Csak azok akik nagy üzemben és méretekben nyomatják a szennyezést, szarnak rá. A nyomi polgárok meg mindegy hányan vannak, önmagukban kevesek lesznek. Ezért is engedtem el a sztorit. Úgyis a pénz és a hataloméhség miatt fogja a kis ember megszívni és még hagyja is. Pont jó lesz kipusztulni, időszerű. Csak az a baj, hogy a gazdag ge cik élni fognak akkor is. Más kérdés, hogy társadalmat újraépíteni nem tudom, hogy fognak. Ahhoz dolgozni is kell majd.

Mindegy, engem tuti nem fog érinteni a történet. Az én hozzáállásom meg nem oszt vagy szoroz.

2019. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"A nyomi polgárok meg mindegy hányan vannak, önmagukban kevesek lesznek. " Ez nem igaz.Ha nincs kereslet nincs kinálat sem.
2019. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kereslet is mindig lesz.

Amit meg az iróniáról írtál üziben.

Nem a gyártulajokról beszéltem. Hanem azokról a milliárdosokról, akiket nevén se tudunk nevezni, mert a háttérben vannak. De nagyjából minden az ő kezükben van. A gyártulajok is.

2019. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!