Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valaki megtetszi...

Mit tegyek ha valaki megtetszik külsőre, akkor elkezdek róla fantáziálni úgy, hogy nem is ismerem?

Figyelt kérdés

És mennek a fejemben a jelenetek.És nem tudom néha elkülöníteni a képzeletett és a valóságot.

Hogy akadályozhatnám ez meg?

18L



2019. aug. 12. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:

*ezt*

Ha valaki nem érti elmagyarázom üzenetben.

2019. aug. 12. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ismerd meg!
2019. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész tinédzser korom erről szólt és még mindig tart. Szintén 18 éves lány vagyok, lehet ennyi idősen már "gáz" ez az ábrándozás, de ez még mindig jobb, mintha már a tizenvalahányadik pasimon lennék túl. Nálam ez szerintem onnan fakad, hogy mindig is egy láthatatlan személy voltam, sosem figyelt fel rám senki, fiú különösen nem és valahogy jól esik egy ilyen álomvilágban ringatnom magam, hogy egy nap talán rám is rám találhat az igaz szerelem.
2019. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is megesett ez ezt idalizalasnak hivjak. emlekeztesd magad szerintem neha hogy lehet eltulzod az abrandozast vagy kerdezd meg a pszichologust ez miert van ha van lehetoseged ra
2019. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz megakadályozni. Ez alapvetően egy személyiségjegy. Veled született dolog. Introvertáltaknál gyakoribb, egyszerűen mert feltölti őket, tehát igényük van rá, hogy egyedül legyenek a gondolataikban. De minden ember álmodozik ilyenekről, csak általában kevesebbet.


Most te egy szerelem után sóvárogsz, ezért ilyen témájúak az álmodozásaid.


Egyetlen lehetőség, ha elfoglalod és kifárasztod magadat!

Azaz csak terelni tudod a gondolataidat. De előbb-utóbb úgyis oda kerülsz, hogy aludni kéne, és akkor megint csak a pasi fog az eszedben járni.


Én elfogadtam magamat ilyennek. Nagyon rossz, mert ugye megszeretek egy embert, aki nem is olyan, mint gondolom... Szóval tudatosítottam magamban, hogy az első benyomásnak, meg úgy au első pár találkozásnak semmi értelme, mert akkor még úgysem azt az embert látom, akit kezdek megkedvelni. Igyekszem nem hallgatnibaz ösztöneimre, mert hazudnak nekem.

2019. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor látom nem vagyok egyedül.

Igazábó legbelül tudom, hogy nem jönne jól egy kapcsolat meg félek is tőle. Na meg nem akarok pofára esni.De ezzel a hülye ábrándozásommal belekergettem magam.Ezt akarom elkerülni.És “leszokni “ róla.

2019. okt. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!