Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan illeszkedjek be a munkahelyre ha csendes vagyok?

Csendes, önbizalomhiányos és halk szavú ember vagyok. Nehezemre esik az emberekkel beszélgetni. Mikor az ebédlőben ülünk és reggelizünk/ebédelünk a többiek beszélgetnek egymással én meg csak ülök és eszek meg hallgatom őket. Nem nagyon tudok hozzászólni a témákhoz és már kezdem magam rosszul érezni amiért velem nem beszél senki egész nap. Pedig jó lenne néha beszélni.

Próbáltam a kollégákkal beszélgetni de nem igazán vevők rá. Nem kérdeznek vissza tőlem semmit. Így meg úgy érzem mintha kérdezz felelteket játszanánk.

27/N

Ki lehet bírni így egy életen át vagy változzak meg?

aug. 13. 18:33  Privát üzenet  

A válaszok
Én is ilyen vagyok/voltam..lehet változni, de az önbizalomhiányt le kell küzdeni. Mindenkiben lehet találni valami kedveset/szépet. Benned is. Én 25 vagyok, pár éve volt munkahelyemen szerencsére sok volt a velem egykorú. Először csendben figyeltem őket, de ahogy kiismertem őket be tudtam illeszkedni. Próbáld meg te is, csak legyél önmagad és ne add fel. Rólam utólag elmondta valaki hogy kellemesen csalódott, mert elsőre egy magánakvaló bunkónak gondolt, aki senkivel nem beszél..lehet a csendességed miatt rólad sincs jó véleményük és ezért nem nyitnak feléd. Győzd meg őket :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 13. 18:43 Privát üzenet
Sehogy.. miért kéne megváltoznod egy munkahely miatt? Foglalkozz csak a feladatoddal! Sokkal jobb munkaerő leszel mint a csacsogós pletykás bájcseverészős idióták. Hamar a főnökük leszel 🙂

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 13. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lettek csendes, visszahúzódó introvertált emberek mi a célja a természetnek ezzel, illetve az extrovertált-introveetáltsággal?
Ha alapból csendes, visszahúzódó vagyok akkor nem segít semmit egy pszichológus?
Nagyon csendes, illetve gátlásos férfi vagyok, mi lesz velem az életben?
Ha egy férfi csendes visszahúzódó az baj?
Ha gyereknek is csendes visszahúzódó voltam nincs értelme pszichológushoz menni?
Hogyan illeszkedjek be majd az osztályba?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!