Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be a...

Hogyan illeszkedjek be a munkahelyre ha csendes vagyok?

Figyelt kérdés

Csendes, önbizalomhiányos és halk szavú ember vagyok. Nehezemre esik az emberekkel beszélgetni. Mikor az ebédlőben ülünk és reggelizünk/ebédelünk a többiek beszélgetnek egymással én meg csak ülök és eszek meg hallgatom őket. Nem nagyon tudok hozzászólni a témákhoz és már kezdem magam rosszul érezni amiért velem nem beszél senki egész nap. Pedig jó lenne néha beszélni.

Próbáltam a kollégákkal beszélgetni de nem igazán vevők rá. Nem kérdeznek vissza tőlem semmit. Így meg úgy érzem mintha kérdezz felelteket játszanánk.


27/N

Ki lehet bírni így egy életen át vagy változzak meg?


2019. aug. 13. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok/voltam..lehet változni, de az önbizalomhiányt le kell küzdeni. Mindenkiben lehet találni valami kedveset/szépet. Benned is. Én 25 vagyok, pár éve volt munkahelyemen szerencsére sok volt a velem egykorú. Először csendben figyeltem őket, de ahogy kiismertem őket be tudtam illeszkedni. Próbáld meg te is, csak legyél önmagad és ne add fel. Rólam utólag elmondta valaki hogy kellemesen csalódott, mert elsőre egy magánakvaló bunkónak gondolt, aki senkivel nem beszél..lehet a csendességed miatt rólad sincs jó véleményük és ezért nem nyitnak feléd. Győzd meg őket :)
2019. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy.. miért kéne megváltoznod egy munkahely miatt? Foglalkozz csak a feladatoddal! Sokkal jobb munkaerő leszel mint a csacsogós pletykás bájcseverészős idióták. Hamar a főnökük leszel 🙂
2019. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:
A munkahelyre dolgozni jár az ember gyereke, a pénzért, esetleg elhivatottságból. A barátok vagy "haverok" meg majd csak meglesznek-megjönnek valahogy. A megismerésükhöz évek is kellhetnek...addig csak munkatársak, szakmai kapcsolat.Amikor a teljesítményei után ítélik meg és pozitívan, akkor majd fogják értékelni a társaságát, barátságát, ismeretségét...szerintem
2019. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!