Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha egyszer 500 forintot adtam a pizzafutárnak, máskor is annyit fog elvárni?

Pont úgy jött ki, gondoltam egyszer nagylelkű leszek, adtam 500 forint borravalót. Ma is rendeltem, de most nem akarok annyit adni, csak 250-et, csúnyán fog nézni, ha a múltkori 500 után most csak 250-et adok? Mindig plusz 500 forint kicsit sok lenne...

L/23

aug. 13. 19:08  Privát üzenet  

A válaszok
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Szerinted emlekszik ra? Ugyan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 13. 19:13 Privát üzenet
Barnabas333 nevű felhasználó válasza:

Nem biztos, hogy ugyanaz jön. De 250 is még jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 13. 19:19 Privát üzenet
Nem várnak el semmit, a te döntésed, hogy adsz-e és ha igen mennyit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 13. 19:24 Privát üzenet
Red Vixen nevű felhasználó válasza:

Nem várnék el semmit. Nyomi is az olyan, aki elvár.

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 13. 20:10 Privát üzenet
Barnabas333 nevű felhasználó válasza:

Nem várhatnak el, de volt egy bunkó középvezetőm, ő egyszer 6ezerért rendelt pizzát a cégbe és nulla forint borravalót adott.

Be is vágta erővel az ajtót a futár... Szerintem jogosan, mert nagyon kevés pénzt kapnak.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 14. 16:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szerezhetnék gyorsan 1,5 millió forintot?
Bevállalnád, hogy kapsz 1 millió forintot, ha cserébe 5 éven keresztül nem mehetsz strandra fürdeni?
Pizzafutárnak tudnia kell visszaadni 20 ezer forintból, vagy én voltam bunkó, hogy nem tudtam mással fizetni?
Mit tennétek ha több százezer forintot fizettetek már ki OKJ képzésért, de rájönnétek, hogy egy szót nem tudtok belőle megtanulni és a vizsga 100% bukás?
Szeretnék borravalót hagyni a benzinkutasnak. Pl.7960 forintnál azt mondom:"2-es oszlop 8000 Ft. Lett", erre visszaadja a 40 forintot is, amit oda szántam. Mi az oka? Meg van...
Mennyire lenne baj ha nem fizetnék borravalót a Don Pepe pizzafutárnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!