Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is megvisel a nyár?

Titeket is megvisel a nyár?

Figyelt kérdés

Nyáron mondják, hogy mindenki megy erre, arra, vízpart, séta stb.


Engem teljesen leszív. Nehezen alszom, korán kellek, valami allergiám lehet, mert reggelre teljesen bedugul az orrom, ami csak nyáron jön elő.

Úgy kellek, hogy alig kapok levegőt.


Nyáron hízom, kb. 4-5 kilót legalább -- annak ellenére, hogy semmivel sem eszem többet, mint a hidegebb hónapokban, sőt!


Egyszerűen nem, hogy sétálni nincs kedvem, de kilépni a lakásból se, nincs semmi életkedvem.....


Ez mi miatt van? DE ez csak nyáron van, ebben a melegben.

Jön a szeptember vége, október, lehűl a levegő, és 180 fokban kicserélődöm.


2019. aug. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Á, ne is mondd...

És arról nem is beszélve, hogy a "barátaid" nyárra teljesen leráznak...

Az cselekvésképtelenségtől pedig egyre jobban eltelsz unalommal, ami idegességhez is vezethet egy idő után.

Kétségbeesel, hogy nincsenek már barátaid... végül már nem is írnak, csak te írsz rájuk... és végül már válaszolni is képtelenek. Ekkor már arra gondolsz, hogy mindezt magadnak érted el, és elkezded némileg utálni magadat. Végül már az is képbe jöhet hogy senki sem szeret, mindenki utál... stb.

Végül eljön a Szeptember, és mindenki visszatér a régi kerékvágásba egy idő után... már aki... :(

2019. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a pára meg a fokozatosan egyre tikkasztó forrósag nem idevaló .Vagy nincs eső hetekig vagy 2 naponta vihar aztwn rögtön hőhullámok . A napon 15 perc és leégsz ez nem normális meg az sem hogy afrikai deli térségben meg Ausztráliában 27- 30 fok van ... Az orrdudulás lehet a kiszáradás vízhiány jele meg a nyomott fülledségtől . Akár mi okozzuk akár nem ez brutql .
2019. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert ilyen beállítottságú vagy. Te nyáron szenvedsz, mások pedig télen. A jelenség maga normális, viszont a tüneteket érdemes ellenőriztetni egy orvossal.


Egyébként én sem vagyok oda a 30 fok feletti hőmérsékletért, bár én szerencsére megúszom fejfájással és fáradékonysággal. Ha meg olyan brutális forróság van mint tegnap, akkor előveszem a hűtőmatracokat (eredetileg a macskáimnak vettem, de rá nem mennének), beteszem őket 20 percre a fagyasztóba, és azokra fekszem.

2019. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyre kevésbé bírom a meleget. Minden nyáron garantáltan arcüreggyulladást kapok, pedig szedek allergia elleni gyógyszert, de elég egy rosszul beállított légkondi. Néhány dolgot szeretek a nyárban, pl. jó egy párszor strandra menni, lehet görögdinnyét, fagyit enni. Viszont nálunk nem lehet nyitott ablaknál aludni, mert mindenki az utcán éli az életét, hangosan beszélgetnek, nevetgélnek, tévéznek, hajnalban meg már megy a kukásautó - ami nem baj, sőt - viszont a kukások gyakorlatilag üvöltve kommunikálnak egymással, valamint egész korán kezdik a felújítók a fúrást-faragást, amíg ugye nincs meleg. Ősszel, télen csak becsukom az ablakot és 100%-kal jobb. A párás meleg szintén kikészít. Mindig eltervezem, hogy mit rakok rendbe, mit rámolok át, stb, és a felére sincs energiám. A nyarat önmagában nem bánom, csak lenne több felfrissülés, és az emberek jobban figyelnének arra, hogy mennyit zajonganak!
2019. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 he84 ***** válasza:
Nyilván azért hízol jobban nyáron, mert ahogy mondtad, nem nagyon mész ki a lakásból. Így érthető, ha többet hízol, ott volt az orrod előtt a válasz. Na de most már tudod ezt is, csak kissé fura, hogy nem vetted ezt észre.
2019. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron tudok kimozdulni végre. Imádok bicajozni, és természetes vizekben úszni. Fogyok is 3-4 kilót mindig, pedig rengeteget nyársazunk meg a sok szemét zsírban tocsogó strandkaja is lemegy... 🙂
2019. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem inkább a tél, és hízni is akkor szoktam inkább, igaz csak egy-két kilót. Reggel sötétben indulok, este sötétben jövök haza, brrr... nekem attól megy el inkább az életkedvem. Jó, annyira azért nem szokott elmenni, de tény, hogy kevesebb, mint nyáron. Nyáron eljárok ide-oda, télen néha inkább csak bekuckóznék.
2019. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!