Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szüleim nagyon elfoglaltak, sokat dolgoznak, ezért hogy ne legyek felügyelet nélkül, a bátyámmal kellett lógnom egész nyáron.


Egyikőnk sem örült ennek, de ő a nagyobb, ezért mindig az volt, amit ő akart. Szinte mindig valamelyik idióta 20-on éves haverjával lógunk, akik már vásárolhatnak cigit, piát és miattuk a bátyám is elkezdett cigizni, inni. Próbáltam beszélni vele, hogy ez nem jó, de nem halgatott rám és elkezdett erőszakoskodni, hogy nekem is kikéne próbálnom ezeket. én ellenkeztem és ezért a vége egy kisebb verekedés lett. anyának és apám észrevették, hogy történt velem valami, de hazudnom kellett nekik, mert úgy se hitték volna el, hogy mi történt, mindig a bátyámnak hisznek, ő a kedvenc gyerekük... Végül azt mondtam, hogy elestem a biciklivel hazafele. Elegem van ebből az egészből, hogy én vagyok a gyengébb, mit tehetnék hogy erősebb legyek és ne kelljen rettegnem a saját testvéremtől?


2019. aug. 13. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz valakivel beszélni, aki hinne neked, és felnőtt, vagy esetleg bizonyítékot készíteni (levideózni, ahogy iszik, vagy hangfelvétel a beszélgetésetekről, bármi)?

Mert ez nem normális, a bátyád egy idióta. Óvnia kéne ezektől a dolgoktól, nem megpróbálni rávenni és megverni, ha ellenállsz. Semmiképpen se tűrd el ezt, kérj segítséget egy felnőttől.

2019. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát haver, ez szívás, de ha nem mondod el akkor tényleg esélytelen hogy megtudják..
2019. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!