Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen a börtönélet, volt mar vki bortonbe, milyen a kaja, korulmenyek, mit tudtok errol a zárt vilagrol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: börtönélet, cella, fogoly, börtön, rab, korulmenyek a bortonbe, fogvatartott

aug. 13. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok
Az emberek alapból börtönben élnek. Szomorú. KB ilyen.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 13. 20:25 Privát üzenet

Én ugyan bűntetlen előéletű vagyok, így saját tapasztalatom nincs a börtönkosztot illetően, de olyan rossz nem lehet, ugyanis Pécsett a bíróságon dolgozók a börciből hozatják az ebédet maguknak, mert a környéken az egyik legjobb.

Annyit még tudok egy börtönviselt haveromtól, hogy Vácon jobb a kaja, mint Baracskán.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont aug. 13. 20:26 Privát üzenet
túlzsúfolt, cigányokkal teli, elhanyagolt koszfészkek

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 13. 20:36 Privát üzenet
Wellness fitness szálló, olyan mnt egy üdülő hely..

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont aug. 13. 21:14 Privát üzenet
Menj próbáld ki!

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont aug. 13. 21:25 Privát üzenet
Van ismerősöm aki már volt, adjak elèrhetősèget, beszélsz vele? :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont aug. 13. 23:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

eleg egy par info, mert sokan sokfelet mondanak. Pl.hogy mososzerízű a kaja, masok pedig hogy olyan majdnem mint etterembe, hogy tulzsufolt ,aki bemegy par ev utan elbuzul :) nem tudom ha igaz-e vagy sem.. kivancsi vagyok milyen ott az elet mert hallottam pitianer dolgokert is van aki odakerul..

huszonéves nõ.

# 7/9Időpont aug. 14. 08:16 Privát üzenet
Hát akit én ismerek az nem buzult el, mert egy rohadt nagy nőcsàbàsz. De nem lehet hàtulról hozzàèrni, mert reflexből kitekeri a karod, éjszaka pedig nem nagyon alszik már. Igazából amikor együtt dolgoztunk egy szobában laktam vele, és láttam aludni, de nem mertem felkelteni, mert azt mondta, hogy ha arra kel, hogy valaki hozzàèr lehet, hogy reflexből fejbe veri ököllel.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont aug. 14. 13:39 Privát üzenet
Én csak annyit mondok, a női börtön rosszabb a férfinál, ölik egymást a bezárt nők, és sokkal erőszakosabbak. Rendőr ismerős akad pár, tőlük hallottam.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont aug. 16. 17:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy lehet hogy facebookos allashirdetesekre ahol a korulmenyek is rosszak a munka is monoton es a fizetes is joval elnarad az atlagtol, emberek tomegesen jelentkeznek?
Ilyen korulmenyek kozt lehetseges a terhesseg?
Jol teszem hogy semmilyen korulmenyek kozott sem jonnek ossze fideszes vagy kdnps csajjal? Nekem ez nem ferne bele az ertekrendembe es felek hogy a vak komondor forditva is mukodik.
Szeretnek kutyat. Ilyen korulmenyek megfelelnenek neki? Lenne baj?
S. O. S.! Elítélték apámat 4 év börtönbe autólopásért! (Többi lent)?!
Egy iszlam vallasu lany lehet boldog idegen kulturaban, az alabbi korulmenyek kozott?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!