Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ki kellene emelned egy...

Ha ki kellene emelned egy dolgot, amiért az életben eszméletlen hálás vagy, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés
💫

2019. aug. 13. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom és a családom, de lényegében már a párom is a családom, szóval ez így egy dolog.
2019. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van hol meghúznom magam, és ki tudom fizetni.
2019. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap hálás vagyok azért,hogy még él az anyukám,mert rajta kívül nincs senkim.
2019. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyetlen dolgot lehet, akkor az az életem. Mert ennek köszönhetek minden mást :D
2019. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hálás vagyok magamnak, hogy képes vagyok és törekszem a fejlődésre, életem jobbátételére.
2019. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy amikor benn feküdtem a kórházban, anyukám mellettem volt.
2019. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hálás vagyok, hogy 23 évesen még nem kellett átéljek mély gyászt, mert minden családtagom, nagyszülők is, élnek és virulnak.

Hálás vagyok, hogy folyamatosan ég bennem egy fejlődési vágy, és nem maradok benne soha egy olyan szituációban, amiről tudom, hogy az nem hozzám illik és boldogtalan lennék. És természetesen azért is hálás vagyok, hogy megtehetem, hogy kilépjek az adott életszituációból, nem jelentkeznek olyan kötöttségek, amik akadályozzák a váltásokat.

Hálás vagyok, hogy sok olyan világi dolog hidegen hagy, amibe más emberek egy egész életnyi energiát belefektetnek (pl. mit mondott a szomszéd, mit mondott ez meg az a politikus, vásárlásmánia/tárgyalhoz való ragaszkodás)

2019. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem
2019. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hogy nem volt súnyos balesete a macskámnak amikor meglőtték 2szer. Különben nem bírnám ki.


Hogy nem adtan fel, és túlléptem


Hogy tudtam szerezni barátokat :)

2020. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!