Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 3 éve nem tudom őt elfelejteni...

3 éve nem tudom őt elfelejteni, meddig lesz ez még így? 19/l

Figyelt kérdés

3 éve volt köztünk csók, de nem feküdtünk le.

Vele csokoloztam először. Ő tetszett először.

Senkim nem volt se előtte se utána.

Meghalok érte.

Pedig már 3 éve volt ez, de egy férfi sem tetszik.

Ő 31 éves.

Azért nem lett ebből semmi mert még túl fiatal voltam és nem tudtam kimenni hozzá pl hajnali 1 kor mikor neki úgy volt kedve hogy találkozni akar.

Most hogy kicsit felnőttebb lettem már ki tudnék hozzá menni akármikor, de haza most sem hoznám és megint az lenne hogy kislány vagyok.

Nem tudom mit tegyek ez így nem mehet tovább. Hiába probalom elfelejteni..... Egy férfi sem olyan mint ő senki sem tetszik komolyan mondom.

Mit tegyek?


2019. aug. 14. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindjárt 1. Kijössz hozzám? Megdumáljuk a dolgot.
2019. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ennek elég apakomplexus szaga van
2019. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagy szerelmem, életem első szerelme, 15 évesen. 1,5 évig tartott, nem volt köztünk semmi, csak haverok voltunk. Mai napig eszembe jut, és néha gondolok rá, pedig élettársam van, akit borzasztóan szeretek.

Én amikor abban a helyzetben voltam, hogy gondolkodni sem tudtam, mert mindig Ő járt a fejemben, de tudtam, hogy soha nen lesz semmi köztünk, elkezdtem más fiúkat nézegetni, végül 17 évesen összejöttem egy sràccal, hátha feledteti velem a szerelmemet. Több kevesebb sikerrel ez be is vált. Aztán szakitottunk, de nem voltam belé soha szerelmes...

2019. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát én is ezért írtam hogy senki nem tetszik mert próbáltam hogy hátha osszejonnék valakivel és majd elfelejtem de nem tudnék máshoz érni. Nem tudnám ezt megtenni.

2 válaszoló, miért gondolod hogy apakomplexusom van?

2019. aug. 14. 00:40
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy sima csókot nem bírsz 3 éve elfelejteni? Itt komoly zűrök lehetnek...
2019. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez társfüggőség! Pszichológus segít!


Másrészt pedig el kell vágni ezt a köteléket.

Nézegeted még a képeit? Ne tedd! Égess el mindent, törölj és tilts! Lehetetlenítsd el az összes kapcsolódási pontot!

Csak így léphetsz a gyász következő szakaszába, csak így szakadhat meg ez a beteges kötődés benned. Tekintsd halottnak!

2019. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is elég beteg, aki egy 16 éves lánytól hajnal 1-kor elvárja, hogy rohanjon hozzá...
2019. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légyszi gondolod végig ezt a történetet józanul. Nem normális, hogy egy 29 éves 16-évesekkel csókolózik. Ő pontosan tudta, hogy mit csinál. Később valószínűleg reálisabban fogod látni a helyzetet és haragudni fogsz rá, amiért szórakozott az érzelmeiddel..
2019. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Butus lány vagy bakker.. miért ilyen minden egyes lány? Miért nincs egy kedves aranyos visszahúzódó lány, aki nem a gazdag meg macsó öreg csáwókat kedveli, hanem nyugiba hűségbe szeretetbe meglenni egy ugyan olyan visszahúzódó sráccal.. A filmekbe olyan jó minden itt meg ilyenek mennek :DD
2019. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!