Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

3 éve nem tudom őt elfelejteni, meddig lesz ez még így? 19/l

3 éve volt köztünk csók, de nem feküdtünk le.

Vele csokoloztam először. Ő tetszett először.

Senkim nem volt se előtte se utána.

Meghalok érte.

Pedig már 3 éve volt ez, de egy férfi sem tetszik.

Ő 31 éves.

Azért nem lett ebből semmi mert még túl fiatal voltam és nem tudtam kimenni hozzá pl hajnali 1 kor mikor neki úgy volt kedve hogy találkozni akar.

Most hogy kicsit felnőttebb lettem már ki tudnék hozzá menni akármikor, de haza most sem hoznám és megint az lenne hogy kislány vagyok.

Nem tudom mit tegyek ez így nem mehet tovább. Hiába probalom elfelejteni..... Egy férfi sem olyan mint ő senki sem tetszik komolyan mondom.

Mit tegyek?

aug. 14. 00:33  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Mindjárt 1. Kijössz hozzám? Megdumáljuk a dolgot.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont aug. 14. 00:35 Privát üzenet
Ennek elég apakomplexus szaga van

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont aug. 14. 00:36 Privát üzenet

Nekem is volt egy nagy szerelmem, életem első szerelme, 15 évesen. 1,5 évig tartott, nem volt köztünk semmi, csak haverok voltunk. Mai napig eszembe jut, és néha gondolok rá, pedig élettársam van, akit borzasztóan szeretek.

Én amikor abban a helyzetben voltam, hogy gondolkodni sem tudtam, mert mindig Ő járt a fejemben, de tudtam, hogy soha nen lesz semmi köztünk, elkezdtem más fiúkat nézegetni, végül 17 évesen összejöttem egy sràccal, hátha feledteti velem a szerelmemet. Több kevesebb sikerrel ez be is vált. Aztán szakitottunk, de nem voltam belé soha szerelmes...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont aug. 14. 00:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát én is ezért írtam hogy senki nem tetszik mert próbáltam hogy hátha osszejonnék valakivel és majd elfelejtem de nem tudnék máshoz érni. Nem tudnám ezt megtenni.

2 válaszoló, miért gondolod hogy apakomplexusom van?

# 4/9Időpont aug. 14. 00:40 Privát üzenet
Egy sima csókot nem bírsz 3 éve elfelejteni? Itt komoly zűrök lehetnek...

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont aug. 14. 00:48 Privát üzenet

Ez társfüggőség! Pszichológus segít!

Másrészt pedig el kell vágni ezt a köteléket.

Nézegeted még a képeit? Ne tedd! Égess el mindent, törölj és tilts! Lehetetlenítsd el az összes kapcsolódási pontot!

Csak így léphetsz a gyász következő szakaszába, csak így szakadhat meg ez a beteges kötődés benned. Tekintsd halottnak!

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont aug. 14. 09:39 Privát üzenet
Mondjuk az is elég beteg, aki egy 16 éves lánytól hajnal 1-kor elvárja, hogy rohanjon hozzá...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont aug. 14. 10:27 Privát üzenet
Légyszi gondolod végig ezt a történetet józanul. Nem normális, hogy egy 29 éves 16-évesekkel csókolózik. Ő pontosan tudta, hogy mit csinál. Később valószínűleg reálisabban fogod látni a helyzetet és haragudni fogsz rá, amiért szórakozott az érzelmeiddel..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont aug. 14. 20:20 Privát üzenet
Butus lány vagy bakker.. miért ilyen minden egyes lány? Miért nincs egy kedves aranyos visszahúzódó lány, aki nem a gazdag meg macsó öreg csáwókat kedveli, hanem nyugiba hűségbe szeretetbe meglenni egy ugyan olyan visszahúzódó sráccal.. A filmekbe olyan jó minden itt meg ilyenek mennek :DD

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont aug. 14. 22:58 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnék egy embert elfelejteni akit midnennel jobban szeretek?
Miért csinálják egyesek hogy megkérdezek valamit Messengeren tőlük, aztán láttamozzák és lesz*rják? Ahelyett hogy válaszolnának
Van olyan ember, akit ha akarnák sem tudnál elfelejteni, mert nagy hatással volt rád?
Hogyan lehet elfelejteni valakit, aki nagyon fontos neked?
Ha már egy éve tetszik ugyanaz a srác, de nem tudom, lesz-e egyáltalán valaha bármi belőle, akkor próbáljam meg elfelejteni, vagy tényleg lépjek inkább?
Hogyan tudnám 'lesz*rni', elfelejteni, amit a volt barátnöim tettek? Szerencsére már csak fél év van hátra, mert 8. -as vagyok, és most felvételizek!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!