Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan dolog az életedbe...

Van olyan dolog az életedbe amikor olyan döntést hoztál amit megbántál és mai napig előjön benned az hogy mi lett volna ha másképp döntesz?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen. De mindig arra jutok, hogy nem azzá az emberré lettem volna aki ma vagyok, és valószínű nem alakul úgy az életem ahogy. Így nagy valószínűséggel nem érem el azokat a dolgokat amiket elértem mára.
2019. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan döntést hoztam, amit megbántam vagy amit mai fejjel másképp csinálnék, de nem emésztem magam rajtuk, nem gondolkozok azon, hogy mi lett volna, ha.. Mi értelme lenne? Nem tudom a múltat megváltoztatni, abból kell kihoznom a legtöbbet, amim van, tök feleslegesen mérgezném magam azzal, hogy ezen kesergek. Az összes rossz döntésemből tanultam, az összes oda vezetett, ahol most vagyok, szóval tulajdonképpen nem is bánom már utólag. Eljuthattam volna ugyan idáig kevesebb fájdalom árán is, de legalább már nem félek semmilyen kudarctól vagy csalódástól, hiszen tudom, hogy fel fogok belőlük állni, mint eddig mindegyikből.
2019. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ilyenje mindenkinek van. Az élet azért van,hogy hibázzunk aztán meg tanuljunk belőle. Már megtörtént,nem tudod semmissé tenni. Ne gondolkozz azon,hogy mi lett volna ha...mert a jelennel törődj. Ne ragadj be a múltba.
2019. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szinte csak ilyen dolgokkal vagyok tele. :D
2019. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 ilyen döntés volt amit eléggé megszívtam, de részben ettől vagyok az ma aki
2019. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van... De ha eszembe jut, igyekszem minél előbb félre söpörni a rossz gondolagokat, mert az élet csak előre megy, soha sem visszafelé.

Ha örökké ilyeneken rágódnék, az olyan, mintha egy gödröt ásnék magamnak a város szélén... :)

2019. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy nagy ilyenem van, és több kisebb. Azt hiszem, életem végéig növekedni fog még ez...
2019. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!