Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek 1 nap alatt...

Hogyan szerezzek 1 nap alatt 100 követőt Instagramon? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Indítottam egy Instagram fiókot, amin a természetfotóim lesznek. Már van 3 posztom, de csak 1 követőm van. 😭 Láttam olyan oldalakat, amelyik meg 1 poszttal 1 nap alatt 1000 követőt szerzett 👀 nekem elég lenne bőven 100 is kezdetnek. Hogyan erhetem el jobban a "cél közönséget"? Tanácsokat szeretnék kérni, esetleg tapasztalatokat :)

2019. aug. 14. 22:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt most leszögezném hogy nem fogok be és kikövetni embereket, nem fogok pénzért követőket venni. Azt akarom, hogy valódi emberek azért kövessenek, mert kíváncsiak a fotóimra :)
2019. aug. 14. 22:42
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Mi az insta neved?
2019. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sztem nem ez itt a lényeg ;)
2019. aug. 14. 22:56
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Na, meg is vagy. Ennyien kivancsiak a fotoidra. Mi a problema?
2019. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hármas. Szeretnélek felvilágosítani, hogy az instagramon a sok követővel rendelkező fiókok el tudják adni magukat és a tartalmukat is. Marketing szempontból a stratégiád kilátástalan, mert egyrészt nem gyakorin kellene ötletelni, másrészt ha ilyen titkos a felhasználóneved, akkor minek csináltál profilt? Na mindegy, mostmár nem is vagyok kíváncsi, pedig az elején azzá tettél.
2019. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
termeszet fotok, aha. ha mondjuk izlandrol fotozol, vagy a tengerpartrol akkor egesz szep kovetotabort is ossze fogsz tudni szedni. de ha mondjuk a cseresznye fa viragat fotozod akkor nem sok sikered lesz. abban egyreszt semmi erdekes nincs, meg tini lanyok tomegei csinalnak ilyen kepeket miota megjelent az okostelefon. a 100 koveto meg csak szerencse. lehetnek barmilyen jo kepeid, ha senkinek nem dobja fel az instadat az insta. a rendes instagram oldalak mogott komplett marketinges ceg all. nem veletlenul van kulon fejlesztoi valtozat is ahol bovebb statisztikakat is le lehet kerni (nem az alkalmazasban elerheto oldalaknak fenntartott reszre gondolok, hanem az APIra). szoval a rovid es tomor valaszom: kb sehogy. insta oldalt nehez felepiteni es turelmesnwk kell lenni hozza. na meg erdekesnek.
2019. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyan természetfotókkal, amelyek felkapott (ismert, kedvelt) helyen készültek vagy különleges dolgokat ábrázolnak. Például most nagyon felkapott a Csernobil-téma, nem mondom, hogy most azonnal válts jegyet Ukrajnába, csak elméleti példa.

Lehetne például Magyarország a téma, és fotózhatnád az ország (nagy)tájait.

Több elhagyatott, régi, vagy éppen romos épület is van, ezek a sejtelmes helyek is izgatják az emberek fantáziáját.

Azt is érdemes megnézni, hogy mi az, amiről a többi hasonló tartalmú oldal már készített anyagot, ezeket vagy újra kellene értelmezned vagy más irányokba indulni, a lényeg, hogy a végerdmény egyedi legyen.

2019. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom: fannyspictures a felhasználó nevem :)

és kedves utolsó sajnos lehet hogy igazad van, de én nem szoktam (nem tudok) utazni annyit... De azért remélem fel tudok építeni egy pár ezres követő tábort a Magyarországi képeimmel is. Meg egyébként most hogy elmondtam a felhasználó nevem, adhattok tanácsokat hogy min változtassak mindjárt az elején :D

2019. aug. 15. 00:28
 9/21 anonim ***** válasza:
van photoshoppold meg a kepeket picit. ugy ertem, h mondjuk egy sima tajat kicsit turbozz fel (legyen mondjuk atalaj megtekerve pl)
2019. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Vagyis nem az utolsó hanem a 00:16 os válaszolóra gondoltam :)
2019. aug. 15. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!