Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldogtalan döntésképtelen...

Boldogtalan döntésképtelen szorongó ember vagyok mit tegyek, hogy másképp legyen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és döntésképtelen. Félek attól, hogy rosszul döntök. Folyamatosan stresszelek mindenen. Magányosnak érzem magam folyamatosan kavarognak a gondolataim. Nem vagyok valami vidám a nyarat sem élveztem ki úgy érzem,hogy elmegy mellettem az élet.

Mit tegyek, hogy boldogabb legyek és magabiztosabb.

19/l



2019. aug. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanígy érzek én is. :( Az én mindennapjaimat is a szorongás, bizonytalanság övezi. Erről tudnék mesélni. Ha esetleg lenne kedved beszélgetni, írj privátban nyugodtan. 18/L
2019. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz. Ő kell ahhoz, hogy kiverekedd magad ebből. Nyilván a szüleid tettek ilyenné.

Ezt meg olvasd el. [link]

Youtube-os előadás is van róla https://www.youtube.com/watch?v=BzRxdM-5MU0.

2019. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!