Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam férjemne...

Szerintetek elmondjam férjemnek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2 évig nem beszéltünk a legjobb barátnőmmel. Nagyon csúnyán "váltunk el". Férjemmel, annó csak pasimmal sosem szerették egymást. Nemrégiben újra beszélni kezdtünk a barátnőmmel viszont erről a férjem nem tud. Egyszer sikerült találkoznunk is de arról sem tud. Egyébként mindig mindent elmondtam férjemnek de úgy érzem ezt nem akarom. Szeretem de elég érdekes személyiség. Annak ellenére amik történtek barátnőmmel még mindig nagyon szeretem és úgy érzem ő az igazi legjobb barátnőm. Csak olyan furcsa ez az egész mintha szeretői viszonyban lennénk 🤣
2019. aug. 15. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép dolog titkolózni.
2019. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Remek kérdés. A tini párkapcsolatok nem ez a kategória.
2019. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként mindig mindent elmondtam férjemnek de úgy érzem ezt nem akarom."


Tudod, elsősorban az ilyen viselkedés miatt szokott a legtöbb házasságból válás lenni.

2019. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es nem vagyunk tinik!

3-as szerintem minden kapcsolatban vannak titkok. Szerintem ezzel nem teszek rosszat.

2019. aug. 15. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki. Őszinteség! Neked hogy esne fordított esetben a dolog?
2019. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!