Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit értetek el 26 éves...

Ti mit értetek el 26 éves korotokra?

Figyelt kérdés

Leírom én is, hogy én mit.

26 éves koromra lett meg pont a diplomám, egy négy éves alapképzést végeztem el, viszont így ebben sajnos még nem dolgoztam. A suli utolsó 1-2 évében dolgoztam, illetve minden nyáron.

Van egy 4 éves kapcsolatom.

Van egy örökölt lakásom.

Van egy közös autónk.

Gyermekünk nincsen, de majd szeretnénk minél hamarabb.


26L



2019. aug. 15. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Tökéletes. Ettől nem kell több. A tervek a lényegesek.
2019. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én kb semmit.
2019. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
26 évesen sehol nem tartottam még. Se igazi munkatapasztalat, se pénz, se lakás, se családi támogatás, se diploma. Plusz magány, depresszió. Azóta már előrébb vagyok.
2019. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

2 diplomát, stabil munkahelyet, egy akkor 4 éves kapcsolatot(most már 11 :) ), közös életet egy albérletben, életmódváltást és konkrét tervet egy külföldön folytatott életről. Aminek amúgy nem anyagilag, hanem szemléletváltásban lett értelme,amit otthon fogok kamatoztatni. Autónk volt.


Ez volt 10 éve. Ha megint 26 lennék,akkor vállanám be a gyereket.

2019. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Semmit 😄
2019. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
unalmasak már naponta ezek a kérdések
2019. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rmokus86 válasza:

Rég rossz ha ezek a fokmérői az életednek. Főleg hogy "elért" eredménynek gondolod pl. az örökölt lakást.


Jó helyzetben vagy, de mindig lehet fejlődni. Pl. az összehasonlítgatást el kell felejteni, nincs haszna vagy értelme.

2019. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó.
2019. aug. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!